Domov » Žurnál+ » Autor: Marcel Juraško

Žurnál+

Menovka k popisnému číslu

Marcel J. » Nové výrobky / 2022-01-02 21:37:58 /  2 komentáre / 11 lajkov / 81x zobrazený

...keď všetko ku všetkému pasuje, alebo rozširujeme ponuku.

Vitaj rok 2022

Je 2.1. a myslela som si, že naspeedovaná som ja. Počúvam len: už zruš vianočnú ponuku.. Vymeň baner na stránke.. Už si pridala menovky? ... Ako vážne? Je 2.1. - NEDEĽA, ešte víkendujem po Silvestri a ja som už mala toto stihnúť? Lenže problém je v tom, že som vážne viac naspeedovaná ako Marcel a už som to stihla.

Tamdadadá, predstavujeme Vám naše nové menovky na dvere.

Celý minulý rok sme sa pohrávali s myšlienkou rozšíriť ponuku, ale nejak sme na to nemali čas a cez sviatky sme si ho konečne našli a veľmi sa tešíme. A keď som videla tie nápady... no nemiluj ich :)

GOOGLE STREET popisné číslo

Prvou a hlavnou je naša menovka pre popisné číslo Google. Musela byť prvá, nakoľko Google kolekcia je našou prvotinou a sme na ňu právom hrdí. Odštartovala našu handmade tvorbu naplno a veľmi sa z nej tešíme. Tento rok Google plánujeme vyrobiť aj z dibondu a rozšíriť tak našu ponuku.

Menovku Google sme vyrobili z dvojvrstvového plastu, ktorý kľudne môžete vystaviť rôznym poveternostným podmienkam. Nakoľko je vhodný do exteriéru, vydrží všetko a kdekoľvek. 

Číslo na dom DOMČEK

Áno, domček je našou klasikou. Máme ho v niekoľkých variantoch, ktoré stále rozširujeme a venujeme mu dokonca jednu kategóriu v popisných číslach. Najviac Vás zaujali domčeky z dibondu, môžete si vybrať z 5 druhov a šiesty už je na ceste.

Menovka Domček bola preto hneď druhá voľba v našej novej kategórií menoviek. Môžete si ju pripevniť nielen na schránku, ale aj na dvere. A nakoľko dbáme na Vaše pohodlie, zo zadnej strany na každú menovku dávame obojstrannú pásku. To znamená, že keď menovku dostanete, len odstránite zadnú stranu pásky a nalepíte.

Čísla SAMOSTATNÉ majú tiež svoju dvojicu

A aby sme nezabudli na naše "samostatninky".. nakoľko je o ne veľký záujem, pre každý typ písma, ktorý máme v ponuke, priradzujeme aj menovku v tomto type. Keďže máme veľkú ponuku samostatných čísel, či už z dibondu alebo polystyrénu, postupne ich dopĺňame.

Menovky máme v ponuke v štandardnom rozmere, teda 10,5 x 2 cm. Vybrať si môžete z farby čiernej, hnedej, striebornej a zlatej. Vyrobíme Vám ich do 24 hod. Menoviek máme v ponuke kopec druhov a stále ich dopĺňame, preto neváhajte nakuknúť a vybrať si.

My sme sa v novom roku celkom rozbehli, verím, že z toho 04.01.2022 neodpadneme a Vám Vám chceme zaželať len optimistické správy, zdravú rodinu a veľa smiechu.

Šťastný nový rok priatelia.

Gabika a Marcel (spolu tvoríme kreatívne popisné čísla)

Komentáre

Krizikovo Tak ten nápad s menovkami, ktoré sú v rovnakom štýle ako popisné čísla na domy, je úplne úžasný nápad a skvelá myšlienka... A k tomu vyzerajú fantasticky, doladiť číslo s menovkou... TOP! Veľa kreatívnych nápadov

2022-01-06 20:41:491x

jurashko jeeej,ďakujeme

2022-01-06 20:52:51

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
jurashko
jurashko
4723 predaných ks, 1758 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

☻ KREATÍVNE čísla na domčeky
☻ vymýšlame, tvoríme, vyrábame S RADOSŤOU
☻ NAJVÄČŠÍ výber na Slovensku
☻ naše čísla ZDOBIA už viac ako 7 500 domčekov

Snažíme sa o výrobu a expresné dodanie do 4 dní, prosím o trpezlivosť odpisovaní na emaily, práce máme veľa, ale snažíme sa aj odpisovať v čo najkratšom čase :)


Pôvodné meno MinJuras

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Menovka na dvere: Digital - 14353191_Menovka na dvere: Digital by jurashko
 Páči sa 23 ľudom
3,99 €
 - Menovka na dvere: Domček - 14353086_Menovka na dvere: Domček by jurashko
 Páči sa 35 ľudom
3,99 €
 - Menovka na dvere: Google - 14554792_Menovka na dvere: Google by jurashko
 Páči sa 27 ľudom
3,99 €
 - Menovka na dvere: Basic - 14353059_Menovka na dvere: Basic by jurashko
 Páči sa 23 ľudom
3,99 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »