Domov » Žurnál+ » Autor: Marcel Juraško

Žurnál+

Lebo Jurashko fičí aj tak..

Marcel J. » Osobné Blogy / 2022-11-18 14:34:39 /  2 komentáre / 9 lajkov

...stali sme sa rodičmi malej Olívie. My dvaja? Áno, my dvaja: šibnutí, veselí, hyperaktívni.. máme spolu dcéru. A už len čakáme, čo z nej vyrastie :D

Tento rok sa zmenilo a stalo toľko vecí, že sami nechápeme, že stíhame. Ale áno, stíhame. Okrem toho, že som zistila, že som tehotná, potom mi hekli môj súkromný účet na FB a tým nám zablokovali všetky naše firemné účty JURASHKO na sociálnych sieťach, ktoré nám už neobnovili a po týždni sme zistili, že nám z kreditných kariet sťahujú peniaze, sme sa do konca septembra museli vysťahovať z nájmu (bola som v 8mom mesiaci), kúpiť nový byt, presťahovať sa, zabývať sa, pripraviť sa na pôrod, porodiť a starať sa. A to nehovorím, že Marcel išiel na 180% za nás oboch v práci, lebo moje percentá sa každým dňom znižovali.

Dnes som tri týždne po pôrode doma prvý raz na celé tri hodinky na pc, lebo aj stíham a teším sa, že môžem s Vami opäť komunikovať aj ja bez nervov, stresov, negatívnych správ a s prvými vianočnými náladami z reklám v telke, ktoré od nemocnice mám napočúvané.

Marcel maká ako fretka a ja som mu vďačná za jeho odhodlanosť pracovať za nás oboch a za jeho oporu v týchto krušných časoch. Za to, že stáva každé ráno kvôli povinnostiam, ktoré sa mu akože mega nakopili a za to, že v noci so mnou nespí, lebo Olívia nespi. Vždy som chcela vyhrať Jackpot, ale zistila som, že ho mám doma.

Takže, kto bude mať krajšie Vianoce? :)

Zo srdca Gabika

Komentáre

mortimer :)... všetko dobré Vám želám... :)

2022-11-18 21:00:57

jurashko Ďakujeme.. My Vám tiež ♥️

2022-11-18 21:34:27

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
jurashko
jurashko
4690 predaných ks, 1753 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

☻ KREATÍVNE čísla na domčeky
☻ vymýšlame, tvoríme, vyrábame S RADOSŤOU
☻ NAJVÄČŠÍ výber na Slovensku
☻ naše čísla ZDOBIA už viac ako 7 500 domčekov

Snažíme sa o výrobu a expresné dodanie do 4 dní, prosím o trpezlivosť odpisovaní na emaily, práce máme veľa, ale snažíme sa aj odpisovať v čo najkratšom čase :)


Pôvodné meno MinJuras

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »