Domov » Žurnál+ » Autor: Marcel Juraško

Žurnál+

Veľký prehľad farieb z dibondu na popisné čísla

Marcel J. » Tvorba / 2022-06-29 12:40:45 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Aký je rozdiel medzi striebornou a škrabaným hliníkom? Máte aj medenú? Je veľmi ružová? 

Tieto otázky od našich zákazníkov dostávam každý deň a preto som sa rozhodla ukázať Vám, aké farby máme na sklade a uľahčiť Vám týmto blogom výber farieb na číslo na dom :)

Strieborná a škrabaný hliník

Na väčšinu tabuliek, ktoré sú vyrobené z dvoch vrstiev si vyberáte vrchnú časť striebornú alebo škrabaný hliník.

Škrabaný hliník je výnimočný v tom, že má jemnú štruktúru po povrchu, ktorý materiálu dodáva luxusný vzhľad a navyše aj veľmi praktický - keď sa ho dotknete, neostane na ňom žiadny fliačik a prakticky máte číslo ako nové po celý život.

Strieborná má matný vzhľad, je veľmi u zákazníkov podceňovaná, ale vyzerá tiež veľmi dobre na popisnom čísle a budete určite prekvapený, ako pekne v kontraste s čiernou lesklou alebo antracitovou vyznie.

Je veľký rozdiel medzi čiernou a antracitovou?

Našou najpredávanejšou farbou roku 2022 sa určite stal antracit. Máte na dome veľa doplnkov v tejto farbe a vyzerá fakt neskutočne dobre, preto sa nečudujem, že čísla v tejto farbe aj objednávate.

Antracit máme v ponuke v matnom aj lesklom prevedení a pekne sa k Vašim antracitovým doplnkom na dome hodí.

Čiernu farbu máme takisto v matnom a lesklom prevedení a vyzerá výraznejšie a ak nie ste o antracite 100% presvedčení, stavte na čiernu, vyzerá naozaj moderne a krásne na domčeku ukáže.

Hnedá farba nikdy neomrzí

Hnedá farba bola kedysi klasika, dnes sa predáva menej, ale stále ju istá skupina zákazníkov preferuje, čo sa mi páči. Je nevšedná a na istých typoch číslach na dom z našej ponuky má proste šmrnc.

Pre niekoho výstrelok, pre niekoho zviditeľnenie

Do ponuky sme zaradili aj červenú, žltú, modrú a oranžovú. Sú to síce farby neobvyklé, ale niekomu sa hodia a páčia. Vyrobili sme niekoľko čísel domu v kombinácií s logom firmy a vyzerali naozaj dobre. Preto sa farieb nebojte.

Nové v ponuke - drevo/meď/mosadz

Dibond s dreveným nádychom sme objavili len nedávno, ale veľmi sa z neho tešíme. Vyzerá fakt luxusne a na domčekoch s drevenými doplnkami sa bude len tak vynímať. Netreba ho nijak ošetrovať a vydrží Vám dhlé roky.

A ďalšou našou novinkou v ponuke je vzhľad medený a mosadzný. Tieto dibondy sú veľmi kvalitné, majú škrabaný efekt, nie je šanca zašpinenia a sú veľmi moderné.

Už si len stačí vybrať

Na každé číslo z dibondu máte u nás záruku 7 rokov. Tento materiál je veľmi kvalitný, v exteriéri sa správa na jednotku, prakticky je nezničiteľný. Ak aj na ňom zbadáte najmenšiu špinku, ľahko ho utriete mokrou handrou a je zas ako nový. Už si stačí len vybrať typ čísla z našej ponuky.

Pozn. Ak nejakú farbu pri čísle na dom nenájdete a chcete popisné číslo v tomto prevedení, napíšte nám to do poznámky v objednávke a my Vám radi vyhovieme. Farby ku jednotlivým číslam nahadzujeme postupne.

Tím jurashko_kreativnecislanadom

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

jurashko
jurashko
3073 predaných ks, 1335 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

☻ KREATÍVNE čísla na domčeky
☻ vymýšlame, tvoríme, vyrábame S RADOSŤOU
☻ NAJVÄČŠÍ výber na Slovensku
☻ naše čísla ZDOBIA už viac ako 2 500 domčekov
☻ na našom instagrame VEĽKÝ BAZÁR čísel za babku @jurashko

Ak máte vlastnú predstavu o popisnom čísle,napíšte nám! Radi Vám vypracujeme grafický návrh zadarmo, poprípade poradíme a vyrobíme originálne číslo na dom na mieru. Snažíme sa o výrobu a expresné dodanie do 4 dní.

Vzhľadom na nedostatok času, Vám vieme vyrobiť jeden grafický návrh zadarmo, preto Vás prosíme, aby ste si dobre zvážili, ktoré číslo na dom si chcete dať spracovať graficky. Grafický návrh Vám vypracujeme do 72 hodín, preto prosíme o trpezlivosť.
Ďakujeme za pochopenie.


Pôvodné meno MinJuras

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Číslo na dom: Za rohom - 14267246_Číslo na dom: Za rohom by jurashko
 Páči sa 37 ľudom
47,- €
 - Číslo na dom: Strom plný života - 14242316_Číslo na dom: Strom plný života by jurashko
 Páči sa 47 ľudom
81,- €
 - Číslo na dom: Obdĺžnik - 14398754_Číslo na dom: Obdĺžnik by jurashko
 Páči sa 39 ľudom
25,- €
 - Číslo na dom: Street Basic - 14517573_Číslo na dom: Street Basic by jurashko
 Páči sa 36 ľudom
33,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »