Domov » Žurnál+ » Autor: Marina Mamojka

Žurnál+

Ako si spríjemniť cestovanie s deťmi?

Marina M. » Rady a info / 2021-06-28 13:30:04 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Plánujete dovolenku s malými deťmi? Takú tú naozajstnú, nie materskú :) 

Či je to po prvýkrát alebo cestujete pravidelne, dovolenka s deťmi môže byť vyčerpávajúca. Máme pre vás niekoľko spôsobov, ako vám hračkovak pomôže uľahčiť cestovanie a spríjemní dovolenku. Jeho tvar, vodovzdorný materiál a farby, ktoré na slnku nevyblednú, ho na dovolenky predurčujú.Čakanie na spoj či meškanie už nie je problém.

Ak máte so sebou hračkovak s pár hračkami, máte aj detský kútik. Netreba sa pritom prehrabávať v ruksaku ani vysýpať na špinavú zem či sedadlá pre lepší prehľad. Stačí otvoriť a jeho obsah je ako na dlani. A ak treba ísť ďalej, len zatiahnete a hotovo. Praktické, hygienické, osvedčené. TIP: knižka, stierateľné omaľovánky, bublifuk a magnetická stavebnica fungujú vždy.

Obľúbené hračky máte na dovolenke vždy so sebou.


Hračkovak „S“ vznikol na cestovanie. Je tak akurát veľký na dostatok hračiek a dostatočne malý, aby mohol cestovať lietadlom, pripnutý na ruksaku či sám byť ruksakom. TIP: Dajte si večeru v kľude a v reštaurácii podľa výberu, detský kútik máte s hračkovakom predsa vždy so sebou. Jeho priemer sa zmestí na väčšinu kaviarenských stolíkov a vytvorí tak hrací priestor kdekoľvek.


 

LEGO či iné tvorivé hračky do lietadla? Prečo nie.

Dlhé lety deťom ľahko spríjemnia obľúbené hračky, ideálne také, s ktorými sa dá zahrať dlhšie a na viackrát. Skvelo fungujú LEGO kocky, magformers, navliekacie gorálky, ale aj obľúbené autíčka či zvieratká. Minivak má priemer 20 cm, zmestí sa na stolík v lietadle či vo vlaku a vojde do každej príručnej tašky, alebo sa môže niesť len tak, ako taštička. Hračky sú v ňom vždy pripravené na hru, „prehľadne vysypané“ a upratané jedným ťahom. Netreba ich vysýpať z ruksaku či sáčku, minivak funguje ako podložka na hranie a obal zároveň. TIP: ak plánujete dlhý let či cestu, vezmite si viac minivakov s rôznym obsahom a počas cesty ich vymieňajte.


 

Spôsob, ako vziať veci na pláž.

Do veľkého hračkovaku zmestíte uteráky, okuliare, plavky, rukávniky aj fľašu s vodou. Po príchode na pláž stačí vak otvoriť a každý člen výpravy všetko vidí. Už žiadne „mamíííí, kde sú plutvy...?“ A nevadí, že dnu poputujú aj mokré či pieskové veci. Vak je vodovzdorný a vďaka jeho tvaru nečistoty ľahko vysypete. V prípade potreby je prateľný v pračke a rýchloschnúci materiál zabezpečí, že bude rýchlo opäť pripravený na ďalšiu plážovú výpravu. TIP: Vrecúško na zips, ktoré je v každom vaku, sa zasa skvelo hodí na kľúče, telefón alebo malú desiatu.Zábava na pláži.

Hračkovak je skvelý vak na nosenie vecí na pláž, napríklad vedierka, lopatky či lietajúci tanier. Hračkovak však aj sám môže byť hračkou. Môže slúžiť ako vedierko, prenosné pieskovisko či bazén pre krabov. Stačí trochu vody, pár mušlí a zábava je na svete. TIP: Ak máte malé bábätko, ktoré ešte nechodí, napustite trošku vody do hračkovaku, vytvoríte mu skvelé čľapkadlo.A ešte niekoľko „veľkáčskych“ použití vakov Juicy Monsters:

- Ak cestujete autom, hračkovak je super taška na topánky. Otvoríte a prehľadne všetko vidíte. Žiadne sáčky, žiadne vysýpanie.
- Použite hračkovak ako tašku na špinavé prádlo. Otvorený ho dajte do rohu hotelovej izby. Špinavé ponožky či tričko tak doň hodí každý a na záver dovolenky ho iba zatiahnete a hotovo. Je zbalené.
- Minivak je veľmi praktická taška na kozmetiku, lieky alebo káble a gadgety. Žiadne vysýpanie, žiadne vyberanie, avšak vždy všetko nájdete.
- Minivak je riešenie ako vziať mobil a ďalšie drobnosť na pláž, k bazénu či do wellnessu a nebáť sa pritom, že prídu do kontaktu s vodou alebo pieskom. MUST HAVE DOVOLENKOVEJ SEZÓNY.

Vidíte? Hračkovak je skvelý parťák nielen na doma, ale aj na dovolenku. Je ľahký, a preto sa dobre prenáša. Naviac je úplne slovenský, a preto je skvelým darčekom pre zahraničných hostí. Čo takto Minivak s folklórnym ornamentom z Vajnor alebo motívom Bratislavy? Alebo radšej zvieratkový hračkovak pre deti?

Krásne leto vám prajem, 

Marína
 

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vak na LEGO®kocky a hračky Kwok malý - 5767113_Vak na LEGO®kocky a hračky Kwok malý by juicymonsters
 2 komentárov
 Páči sa 18 ľudom
25 €
 - Vak na LEGO®kocky a hračky Tuffi veľký - 5774471_Vak na LEGO®kocky a hračky Tuffi veľký by juicymonsters
 2 komentárov
 Páči sa 47 ľudom
34 €
 - Vak na hračky OVCE "S" - 10210070_Vak na hračky OVCE "S" by juicymonsters
 Páči sa 15 ľudom
25 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »