Žurnál+

MOTIVAČNÝ DIÁR 2022 – NASLEDUJ SVOJE SNY + DARČEK

P
judit_atelier194 predaných ks, 49 hodnotení

Dominika V. » Tvorba / 2021-11-23 13:00:02 /  Pridaj komentár / 17 lajkov

Dlho očakávaný diár je skladom a ja sa veľmi teším, že vám môžem predstaviť druhé vydanie motivačného diára. Ak ste typ človeka, ktorý má rád všetko poporiadku na jednom mieste, miluje progress – posúvať sa ďalej v živote/biznise/v snoch… tak tento diár je ako stvorený pre Vás!

Druhé vydanie motivačného diára je o čosi viac vylepšenejšie, krajšie a obsahovo veľmi hodnotné, dala som si veľmi záležať na tom, aby ste v ňom našli to, čo som aj ja dlho hľadala na trhu medzi diármi a nebolo. 

 

 

Začnem tým, že odkaz, ktorý nesie: NASLEDUJ SVOJE SNY, ste mohli zbadať už v minuloročnom diári na rok 2021. Chcela som aby diáre nadväzovali aspoň trošku na seba a nechala som v ňom skryté odkazy schované "medzi riadkami" :)

 

 

Diár bez plánovača si osobne veru neviem predstaviť. Využívam ich nielen na plánovanie v práci ale aj v osobnom živote, kde si tak lepšie môžem zaznačiť udalosti aj pár mesiacov dopredu. 

V tomto diári nájdete ročný, mesačný a týždenný plánovač. 

Ten ročný nájdete v 2 verziách. Jeden je rozložený na stĺpce podľa mesiacov, čo vám pomôže v plánovaní dôležitých stretnutí. Ten druhý je rozložený na konkrétne mesiace. Každý mesiac obsahuje rámček a je podelený do okienok s číslami. Má lepší prehľad, viete na ktorý deň pripadá aký dátum a viete si rámčeky vyfarbovať farebne alebo odškrtávať. Poslúži či už ako odpočítavanie do nejakého termínu alebo môže ako menštruačný kalendárik. ;)

 

 

Mesačný plánovač nesmie chýbať ani v tomto diári. Každý plánovač obsahuje priestor na plány/poznámky a nechýba ani motivačný citát. Kreativite sa medze nekladú a môžete si ho rozplánovať ako chcete, po svojom.

 

 

Týždenný rozsah je navrhnutý tak aby poslúžil všetkým rovnako. Tým, ktorí si zapisujú všetko, ale aj tým, ktorí si zapisujú iba dôležité veci. Viď foto nižšie.

Obsahuje ľubozvučný slovenský kalendár mien a nesmú chýbať ani štátne sviatky a dni pracovného pokoja.

Na druhej stránke môžete vidieť stránku, ktorá obsahuje potrebné body pre váš osobný rozvoj ako priestor na poznámky, cieľ týždňa, úlohy, stĺpček Ďakujem za, denné rituály, úspech týždňa a tiež motivačný citát s mini obrázkom.

 

 

Za každým uplynulým mesiacom je zhrnutie mesiaca ako priestor pre reflexiu. Dvojstránka môže poslúžiť na scrapbooking, lepenie fotiek alebo zapisovanie si dôležitých momentov z mesiaca. 

 

 

Na konci diára nechýba ani priestor na poznámky, nákupný zoznam - ktorý môže poslúžiť na narodeninové či vianočné priania vašich blízkych. :) 

 

 

Príloha diára nechýba ani tento rok a tvoria ju špeciálne stránky pre Vaše sny.

Naše sny sú rovnako dôležité ako naše povinnosti, či plány. Keď ich nasledujeme, dovedú nás na miesta, o ktorých sme ani nesnívali. Mnoho našich snov sa nesplní iba vďaka tomu, že sa ich bojíme vôbec vysloviť, nieto napísať. Tento priestor je určený práve na to. 

 

 

Tiež v ňom nájdete aj 42 tipov kam po Slovensku - známe i neznáme turistické miesta, ktoré sme minulý rok objavili na potulkách po Slovensku a ktoré by ste rozhodne mali navštíviť aj vy. Nechýba ani mapa Slovenska, stránky na plánovanie dobrodružstva, backpacker zoznam načo nezabudnúť pri balení, a voľné stránky na lepenie fotografii a kreslenie. 

Ale to uvidíte detailnejšie, ak si zakúpite tento diár. ;)

Ako DARČEK na záver tu mám pre vás NÁLEPKY, ktoré dostanete ku každému objednanému diáru 2022 ZDARMA!

 

 

Motivačný diár 2022 je vo formáte A5, v tvrdej väzbe, zmestí sa vám nielen do kabelky ale bude vám aj skvelým pomocníkom v práci, v kancelárii a pri vašich ranných rutinách a meditácii. 

Navrhnutý a vyrobený zo srdca pre vás, na Slovensku ♥

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - MOTIVAČNÝ DIÁR 2022 + NÁLEPKY  - 13960669_MOTIVAČNÝ DIÁR 2022 + NÁLEPKY by judit_atelier
 Páči sa 53 ľudom
18,99 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »