Domov » Žurnál+ » Autor: Anna Dobránska

Žurnál+

O mne

Anna D. » Tvorba / 2016-03-29 07:43:04 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Vitajte v mojom obchode ručne vyrábaných, originálnych, autorských strieborných šperkov. Volám sa Anna, šperky navrhujem a vyrábam 25 rokov. Vždy som verila, že šperky sú viac ako ozdoby. Každý šperk v sebe nesie osobitý štýl ako jeho budúca majiteľka. Všetky šperky od návrhu až po realizáciu sú tvorené ručne /bez sériového odlievania či skladania komponentov/, preto je každý šperk originál. Vo svojich šperkoch kombinujem šperkárske striebro Ag 925, polodrahokamy - prírodné kamene, zirkóny, Swarovski kryštály a Swarovski perly, vzniká tak rôznorodá zbierka strieborných šperkov unikátnych vzorov s puncom originality. Nájdete tu skutočnú hodnotu originálneho designu za dostupné ceny, priateľský a profesionálny prístup.

Každý kus je ošetrený (podľa zákona) rýdzostným puncom (925), výrobnou značkou (Ag) a pri váhe nad 2g aj štátnym puncom.

Ak máte záujem o šperk na zákazku, alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať.

Všetky šperky posielam v darčekovom balení, poštovné je ZADARMO.

Na všetky šperky sa vzťahujú autorské práva, rovnako ako na fotografie samotné. Prosím rešpektujete to.
 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
jewelrygrace
jewelrygrace
108 predaných ks, 86 hodnotení

Vitajte v mojom obchode ručne vyrábaných, originálnych, autorských strieborných šperkov. Nájdete tu skutočnú hodnotu originálneho designu za dostupné ceny, priateľský a profesionálny prístup. Ak máte otázky, neváhajte sa na mňa obrátiť.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »