Domov » Žurnál+ » Autor: Daniela Jesenská

Žurnál+

Aj najmenší potrebujú svojho kamaráta

Daniela J. » Nové výrobky / 2022-02-20 16:50:54 /  2 komentáre / 6 lajkov

Mojkáčikovia sú nerozluční kamaráti pre každé bábätko.Sú milé a majú tvár obľúbených zvieratiek.  Sprevádzajú dieťatko večer v postielke, cez deň v kočíku a pomáhahjú mu aj pritúliť sa vždy, keď to potrebuje.

Bez svojho mojkáčika, mnohé detičky nevedia zaspinkať, dokonca tie väčšie si ho nosia stále so sebou. Slúžia dieťatku aj niekoľko rokov.

Moji mojkáči - líštička, zajačik, ovečka, koník sú jemné, hebké na dotyk a ušité z kvalitných mink látok rôznej farby. Môžu mať na telíčku aj vyšité meno dieťatka.  

Aby im však nebolo  smutno, pribudla k nim aj nová kamarátka - usmievavá mačička Lily jemnej fialovej farby. Ak túžite po inej farbe, stačí mi napísať do správy.  

Ja už mám veľké deti, ale keď boli malé mali svoju plyšovú hračku, ktorú som tajne prala a rýchlo sušila, len aby bola vždy poruke. 

Splňte detičkám ich sníčky a spríjemnite im radostné chvíľky milovaným plyšákom. Nájdete ich v mojom obchodíku jesienka.

Komentáre

PohladnicePreRadost no títo sú tak roztomilo krásni, že aj mňa by taký potešil :)))

2022-02-20 19:07:13

jesena Ďakujem, kľudne môžem urobiť.

2022-02-20 21:06:25

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

jesena
jesena
107 predaných ks, 52 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

Dobrý deň, mamičky, babičky, dievčence!
Som veľmi rada, že ste aspoň na chvíľku nakukli do môjho obchodíku. Veľmi rada šijem a vyšívam strojom rôzne výrobky do domácnosti a hračky pre Vaše detičky.
Vaša Jesena


Pôvodné meno JESIENKA-

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte