SÚŤAŽ: Moja handmade svadba [Prihlásiť tu]
Domov » Žurnál+ » Autor: miriam javorková

Žurnál+

Iný rozmer

miriam j. » Tvorba / 2016-09-24 21:08:58 /  1 komentár / 12 lajkov

Nemaľujem. A chýba mi to. Mám čas, ale len na všetko ostatné, podstatné. Upratala som si pracovný stôl a bol to skvelý výkon. Málo miesta a príliš veľa vecí, ktoré nejdú vyhodiť. Ešte nenadišiel ich čas. 

 

Vystavujem. 2 malé práce. Malé sú, lebo moja skromnosť sa nepovažovala za dostatočne veľkú na veľké plátna a bolo mi to vytknuté....že keby to bolo na ozrutnom rozmere...mám považovať za úspech, že v rámci celoštátneho kola Výtvarného spektra mám kúsok steny a tam visia Matka a aj tá, čo chcela lásku.....skromne, hrdá som.

Varím 2x denne a stále prázdne hrnce. Ruky zosušené a do krvi popukané od šetrných prípravkov na umývanie riadu a to som vďačná za umývačku riadu, lebo bez nej by to bol boj.

 

Na stojane rozmaľované ešte od plenéra. Páči sa mi, kam som sa posunula.

 

Upratujem, nakladám a vykladám práčku, ale ktorá mama by to nepoznala? Všetky tie drobnosti, ktoré sú tak samozrejmé, že si ich už ani nikto nevšíma a ani my ich už nepovažujeme za niečo, čo si zaslúži extra dávku pozornosti.

Sľuby. Dala som ich zopár. Zopár som ich na moju škodu nedodržala, ale je viac tých, ktoré som verne splnila. Dnes som si spomenla na jeden, že keď predám prvú vec na Sashe, tak......Otec vie a ja si pamätám....a teším sa, že to bude tak, ako som sľúbila. Inak radosť preveliká. Len nech sa to páči tým, ktorým to je to už teraz určené. A nech teší. Iný rozmer nech prinesie. Lepší, taký, že rána budú sladšie chutiť.

Dostala som pochvalu od sestry. Páči sa jej. Vraj tadeto mám kráčať so štetcom a plátnami. No, ono je tá realita taká suchá. Pokašľané plátno som premaľovala.....

Komentáre

etede páčia sa mi farebné

2016-09-29 10:21:09

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

jelloudesign
jelloudesign
3 predané ks

Mám radosť zo života. Mám radosť z krásnych okamihov, ktoré sa mihnú rýchlosťou blesku a s tou silou zanechajú stopu. Mám radosť zo silných kníh a pravdivých slov....Milujem výzvu čistého papiera.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »