Domov » Žurnál+ » Autor: Jarmila Fečková

Žurnál+

Za koľko to dá z 0 na 100?

Jarmila F. » Rady a info / 2021-07-31 21:16:08 /  2 komentáre / 19 lajkov

Tak táto otázka mi v poslednom čase párkrát vŕtala hlavou.... Za koľko som to dala z 0 na 100? 
Pravda, nepíšem o aute... Píšem o svojich objednávkach na sashe. 

Pamätám si, keď som si s malou dušičkou otvárala svoj "eshop" tu na sashe, ako som postupne pridávala fotky a popisy jednotlivých výtvorov a dúfala, že si ma niekto všimne a niečo si kúpi. A veru sa nič moc nedialo. Prešiel deň, prešiel týždeň, ba dokonca aj mesiac a nedialo sa vôbec nič. Ale potom prišla jedna milá osôbka a kúpila si môj zápisník.

Tancovala som po obývačke a nemohla som tomu uveriť. Aj som sa trošku bála, prečo si vybrala práve môj. Ale nákup prebehol v poriadku a ja som sa tešila. Bola to úplne prvá vec, ktorú som predala. A postupne pribudla ďalšia objednávka a potom ďalšia... Aj som si čítala odporúčania, či už tzv. sashe príručku, alebo čo odporúčajú jednotliví predajcovia podľa svojich skúseností. Až som dnes dosiahla tú ospevovanú 100. 

Úprimne... z 0 na 100 mi to trvalo ako úplnému slimákovi, ale s čistým svedomím môžem povedať, že každý môj kúsok je od ♥ tvorený. A ja sa teším, ani nie kvôli číslu 100, ale že sú to konkrétni ľudia, ktorí sa tešia z mojej tvorby. Že má niekto na poličke moju svadobnú krabičku. Že si niekto píše objednávky do mojich objednávkovníkov. Že má niekto môj album plný fotiek a môže si ním listovať a sprítomňovať si krásne chvíle... 

Ten pocit je naozaj krásny.

 

♥ĎAKUJEM♥

Komentáre

material.creativ Veľa radosti z tvorby, a čím skôr tú druhú stovku :-)

2021-07-31 21:42:442x

jarkamade ďakujem @material.creativ :)

2021-07-31 22:40:10

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

U
jarkamade
jarkamade
104 predaných ks, 61 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Začalo to ako koníček, po rokoch som sa rozhodla svoje skúsenosti využiť. Vitajte v mojom svete papiera, farieb a ozdôb. Každý výtvor robím s radosťou a nechávam v ňom kúsok seba.

Kvôli zvýšenému poštovnému od 1.7.2019 posielam väčšinu objednávok ako balík na poštu, keďže po zabalení majú cez 500g a poštovné za list by vyšlo viac ako za balík.
Samozrejme plochú ľahkú poštu (napr. pohľadnice) naďalej posielam ako doporučené listy.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »