Domov » janaj2 » Kolekcie
Kolekcie sú malé výbery, ktoré umožňujú zviditeľniť pekné Vecičky a zladiť ich tak, aby si medzi nimi našiel presne to, čo hľadáš. Outfity ti poradia čo s čím skombinovať, Série ti odporučia najlepšie kúsky z jednej Kategórie, Témy odporučia peknosti s podobnou tématikou a Solitéry jednoducho vytiahnu na svetlo 6 samostatných skvostov!

Kolekcie

123

❈ Závojom vetra tkaných pavučín ❈

... ja raz stretol som vílu, mala tvár anjela, naveky spomínať budem na chvíľu, čo šťastím srdce mi zoviera. Závojom vetra tkaných pavučín, zľahka Ťa prikryjem v objatí, nech viac sa srdcom nemračím, nech nikto z nás inou cestou sa nestratí. Dotykmi kvapiek pohladím Ťa po tvári, jemne, každým prstom zvlášť, nech úsmev na tvári Ti zažiari, nech vieš, že ma tu navždy máš.  47komentárov »
* * *
148

Vždy keď Ťa pri mne niet, keď mesiacu, že na teba hľadí musím závidieť

... keď vzdialený si mi stovky míľ, jediné čo pomáha mi spomienka na pár vzácnych chvíľ ♦ Keď moja ruka v tvojej dlani stiskom nehy prikrytá, skrýva túžbu po poznaní, čo mi v srdci prekvitá ♦ Ponúkla som Ti svoje srdce, no Ty vrátil si mi ho späť, že vraj necítiš jeho tlkot, necítiš ho tlieť ♦ Ponúkla som Ti svoju dušu, no Ty vrátil si ju obratom, že vraj nedokážeš si ju vziať, teda teraz nie, snáď niekedy potom ♦ Ponúkla som Ti svoje dlane, no že vraj ich mám držať pri sebe, že vraj sú príliš plaché, keď patria len Tebe ♦ Ponúkla som Ti slová svojich perí, no Ty nechal si ich onemieť, že vraj Tvoje srdce im neverí, a necháš ich ako oheň ticho tlieť ♦ 61komentárov »
* * *
135

Dotknúť sa ohňa ...

Hoc metrov par nás delí iba, hoc dych Tvoj na krku cítiť smiem, tomu vánku vôňa chýba, že rozplynúť sa môže, to dnes už viem. Hoc bližšie sme dotyku nežných pierok, hoc delia nás stovky míľ, kráčame sami do svojich dvierok, ostáva spomienka krátkych chvíľ. Hoc moje srdce zíva clivotou, hoc Ty tam navždy svoje miesto máš, ja ponechám sa radšej pohltiť samotou, tento súboj viac nevyhráš. Hoc na tvári sa Ti túžba skrýva, hoc stačilo by ju dychom odhaliť, žiaľ to už na tom svete raz tak býva, nie vždy si to smieme dovoliť. 56komentárov »
* * *
126

Hľadám krásu nepoznanú ...

... srdce v srdci keď sa smeje, hľadám chvíľu vo večnosti zakovanú, dve v jednu k citu speje ♦ Hľadám kde si srdca môjho pól, keď ľúbiť je krásne, no krajšie cítiť sa milovaný, hľadám pocit srdcom nepoznaný, nech prehluší srdca bôľ ♦ Hľadám po čom každé ľudské srdce túži, hľadám práve Teba láska moja, nehou dotyky ukryté v ruži, sekundy, čo v hodiny sa spoja a plynú veky vekov, nástroj zbúrania múra nárekov ♦  60komentárov »
* * *
Stránka: 1 2 3 4 (celkovo 84)