Domov » Žurnál+ » Autor: Ivana Malíková

Žurnál+

čaro pohľadníc je stále tu

Ivana M. » Nové výrobky / 2021-02-28 10:33:49 /  3 komentáre / 5 lajkov

Kedy naposledy ste poslali niekomu pohľadnicu? Och nie, prosím, nemyslite si, že Vás idem karhať! Veď aj ja sama som svoju poslednú pohľadnicu poslala asi zo školy v prírode... teda, kým som nevymyslela vlastné. Ale teraz naozajsky, kedy naposledy ste poslali niekomu pohľadnicu? Len tak, pre radosť, pretože ste si na nich spomenuli alebo pretože Vám chýbajú. O to viac v tejto dobe covidovej...

Možno si poviete, že som možno šiši a že "veď má len 23", ale mojej staručkej duši chýbajú pohľadnice. Naozajsky. Úprimne. Chýbajú mi také naozajské a úprimné pohľadnice, našimi vlastnými rukami vypísané, zaslané s radosťou a pre radosť. Plné krátkych odkazov na zadnej strane, vyplnenou adresou a oslinenou poštovou známkou... Také, ktoré Vám pani poštárka doručí priamo do schránky, nedbajúc aké počasie je za oknami.

Presne také som sa rozhodla vytvoriť. Aby ste mohli niekomu spraviť radosť - naozajsky a úprimne. Kolekcia sa volá DOKÁŽEŠ VŠETKO a obsahuje päť rôznych dizajnov:

- dokážeš všetko, čo si zaumieniš;

- ideš, dievča;

- máš v sebe kúzlo;

- GRL PWR &

- si silná, divoká, ... ty,

a je pre všetky úžasné mamy, sestry, kamošky... ženy. Aby sme im mohli pripomenúť, aké úžasné stvorenia to sú, pretože, viete, občas sa stáva, že na to zabúdame.

Sú v rozmere 10 x 15 centimetrov, tlačené na pohľadnicový kartón s gramážou 350gsm a potiahnuté zamatovým laminom, takže sú neuveriteľne príjemné na dotyk! Naozajsky... 

... a teda, ak máte okolo seba úžasné ženy - matky, sestry, kamarátky, ktoré potrebujú povzbudiť alebo iba zabudli, že aj ony sú kúzelné, pripomeňte im to. Je to krásne,  jednoduché a hlavne - dôležité! Tak, čo - uchmatnete si jednu? Alebo rovno set všetkých piatich? 

Komentáre

Petra06 Ja už na svoj set čakám

2021-02-26 06:37:091x

PohladnicePreRadost ... :) ... no ja asi neprekvapím, ak napíšem, že také ozajstné pohľadnice posielam stále a to roky, roky ... najskôr kupované, potom také tie "moje" ... tak Vám držím palce, aby toto posolstvo posielania tých ozajstných pohľadníc a aj blahoželaní padlo na úrodnú pôdu :) ... možno by ste mali zaradiť do ponuky aj také nejaké tie veľkonočné :))) ... blížia sa sviatky ...

2021-02-28 20:37:17

jarkamade často posielam pohľadnice :D ale asi aj preto, že ich zbožňujem tvoriť. A keby som si všetky mala nechať, tak by mi izba nestačila :D Ale rada aj prijímam pohľadnice od iných.

Držím palce, nech sa Vám darí ;)

2021-03-03 21:12:04

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »