Žurnál+

bojovníci proti zabúdaniu — aneb som hrdá sama na seba

P
ivannamalik.design123 predaných ks, 28 hodnotení

Ivana M. » Tvorba / 2021-10-11 07:00:01 /  1 komentár / 12 lajkov

Úprimne, neviem ako začať tento článok, pretože akoby stále neviem prijať, že toto je reálne - že vydávam vlastnú školskú kolekciu. Vlastné plánovače. Vlastné poznámkové bloky. Pre niekoho možno drobnosť, pre mňa veľká vec. A stále sa vo mne bijú tieto dva svety - v jednom stále neverím, že je to pravda a v druhom som veľká bad-ass girl, ktorá sa imaginárne tľapká po pleci a vraví si: "Ivana, jasné, že je to pravda! Vydávaš vlastnú kolekciu! A zaslúžiš si sa cítiť hrdo, sama na seba, bez hanby!"

A tak sa cítim hrdo. Sama na seba. Bez hanby. 

Bad-ass.

Ale teda, o produktoch!

Prvým z nich je týždenný plánovač vo veľkosti A4 orientovaný na šírku. Je tlačený na nenatieraný papier s gramážou 120gsm a v bloku, ktorý je hore zlepený, sa nachádza 50 listov. Je navrhnutý tak, aby mal každý deň v týždni svoj vlastný priestor, aby ste si vedeli týždeň dokonalo naplánovať. Pridala som to-do list na zapísanie dôležitých úloh a svoj vlastný priestor majú aj poznámky, aby ste si vedeli zaznačiť všetko viac či menej dôležité. 

 

 

Týždenný plánovač skvele dopĺňa jeho mladší brácho — denný plánovač, ktorý nie je len mladší ale aj menší. Je vo veľkosti A5, orientovaný na výšku ale rovnako, ako jeho starší brácho, obsahuje 50 listov zlepených zhora, ktoré sú tlačené na nenatieraný papier s gramážou 120gsm. Obsahuje priestor na zapísanie si dátumu, vyznačenie si dňa v týždni a zapísanie troch najdôležitejších úloh dňa. A ani tu nechýba priestor na to-do list a poznámky, pretože toho nie je nikdy dosť.

 

 

Ak by sa Vám priestoru na poznámky náhodou málilo, určite si k plánovačom vyberte aj niektorý zo štyroch druhov poznámkových blokov. Alebo aj viac. Alebo všetky. Sú v rozmere 74 x 210 mm, tlačené sú na nenatieraný papier s gramážou 90gsm a v bloku je 100 listov, ktoré sú, ako aj plánovače, zlepené zhora. A ako som spomínala, sú v štyroch druhoch, a to linajky, mriežka, bodky a čistý.

 

 

Predobjednávky sú spustené, takže ak sa Vám nové produkty páčia, určite si nenechajte predobjednávky ujsť, aby sa produkty ušli Vám. Všetky objednané balíčky v predobjednávkach odosielame najneskôr 2. novembra prvou triedou cez Slovenskú poštu. 

Komentáre

Petra06 Si bad-ass a ja som na Teba tiež hrdá!

2021-10-06 20:35:271x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - plánovač TÝŽDENNÝ — A4 - 13979917_plánovač TÝŽDENNÝ — A4 by ivannamalik.design
 Páči sa 13 ľudom
7,65 €
 - plánovač DENNÝ — A5 - 13979929_plánovač DENNÝ — A5 by ivannamalik.design
 Páči sa 12 ľudom
5,95 €
 - poznámkový blok — 74 x 210 mm - 13979932_poznámkový blok — 74 x 210 mm by ivannamalik.design
 2 komentárov
 Páči sa 10 ľudom
3,40 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte