Domov » Žurnál+ » Autor: Ivana Malíková

Žurnál+

ako balíme Vaše objednávky

Ivana M. » Osobné Blogy / 2021-03-05 10:59:36 /  1 komentár / 5 lajkov

Dnes by sme sa chceli s Vami porozprávať o niečom inom, ako o našich produktoch. Dnes by sme sa s Vami chceli porozprávať o tom, ako balíme Vaše objednávky a posielame k Vám. Vo svojom osobnom živote a aj v IVANNA MALIK Design sa snažíme byť čo najekologickejší. Priznávame, stále v tom nie sme stopercentní, ale snažíme sa, a veríme, že aj to sa počíta. 

NAŠE OBALY

Ak ste si od nás objednávali viackrát, alebo ste videli unboxing našich objednávok od iných zákazníkov, s určitosťou Vám môžeme povedať, že každá objednávka vyzerala inak, bez ohľadu na jej obsah. Možno sme produkty a ďakovné kartičky usporiadali inak, použili iný baliaci papier alebo sme ho iba inak poskladali. Jednu vec však majú všetky objednávky spoločnú - sú balené s veľkou láskou a pokorou, a osobne našou Ivanou - preto každá jedna je výnimočná a originálna. A ekologická! Ďakovné kartičky, vizitky a všetko ostatné pribalené tlačoviny sú tlačené na klasický výkres, ktorý môžete bez problémov zrecyklovať. Spolu s produktom, povedzme pohľadnicami, sú zviazané prírodným jutovým špagátom, aby držali pekne pokope. Potom prichádza na rad baliaci papier, ktorý sa môže vo Vašich objednávkach meniť najčastejšie. Dôvod je jednoduchý - recyklujeme ho aj my! Používame papier z balíkov, ktoré sa objavili u nás v práci alebo doma - nastriháme ho a poskladáme tak, aby vznikol z neho plnohodnotný obal, ktorý ochráni Vašu objednávku.

 

OBÁLKY

Aj keď bublinkové obálky nie sú najekologickejšou voľbou, používame ich. Sú lacnejšie a ľahšie, čo sa neskôr odráža v cene poštovného, a spoľahlivejšie v preprave, najmä čo sa poveternostných podmienok týka. Objednávky cestujú do celého Slovenska za každého počasia, takže bublinková fólia, ktorá sa nachádza vo vnútri, ochráni produkty aj pred dažďom či snehom, čo by kartónová obálka nezvládla. Ak sa Vám obálka podarí otvoriť bez jej poškodenia, adresy môžete prelepiť a obálku znova využiť v jej plnej paráde. Ak sa rozhodnete pre jej recykláciu, snažte sa oddeliť papier a fóliu - áno, vieme, niekedy to vie byť poriadne o držku, ale prinášame Vám krátke video so šikovným návodom ako na to. Ak sa Vám však aj po zhliadnutí tohto videa nedarí tieto dve časti oddeliť, obálku môžete zrecyklovať ako papier a pracovníci na triedacej linke si s ňou už poradia.


Veríme, že sa Vám dnešný žurnál páčil a pomohol Vám nazrieť do zákulisia nášho štúdia a procesu, ako sa staráme o Vaše objednávky. Každú jednu si nesmierne vážime a pripravujeme ju s veľkou vďakou. Snažíme sa, aby boli čo najekologickejšie, ako vieme momentálne zabezpečiť & sľubujeme, že sa nikdy snažiť neprestaneme a budeme sa zlepšovať každým jednym krokom.

Komentáre

Z.U.Z.I.K Ja sa snažím aj bumblinkové obálky vyrobiť. Priatelia aj kolegovia mi nosia bublinkové fólie, takže tie opätovne používam ďalej a obálku vyrábam z výkresu, ktorý je často z jednej (v prípade obálky z vnútornej) strany pomaľovaný.

2021-03-05 15:00:38

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »