Domov » Žurnál+ » Autor: Darina Halašová

Žurnál+

Zle načasované fotenie

Darina H. » Tvorba / 2019-02-19 19:23:00 /  Pridaj komentár / 25 lajkov

Aj obyčajné fotenie uštrikovaných zimných čiapok môže byť zážitkové, závisí to hlavne od osôb, obsadenia, scenára a miesta fotografovania. My sme sa zišli výborná zostava - moja kamoška z gymka Zuzka, jej syn Adam ako fotograf, jeho modelka Eva a moja maličkosť - obklopená taškami plnými rekvizít na fotenie (dávam dôraz na doplnky, ako sú vetrovky, svetre, rukavice, ktoré podčiarknu farebnosť mojich pletených výtvorov).

A tak sme sa v plnej zostave stretli po robote v obchodnom centre a odtiaľ sme pešo kráčali po parku a hľadali vhodné miesto na fotenie zimných čiapok (bohužiaľ nám to nevyšlo v čase, keď bol v Bratislave sneh, ba skôr sa zdá, že sme naším nadšením vyprovokovali nejaký predčasný príchod jari). Adam po chvíli zamieril ku vyhliadnutému miestu, kde nastalo prezliekanie modelky a farebné dolaďovanie outfitu k jednotlivým čiapkam.

Zišli sme sa ozaj veselá partička a naša činnosť sa niesla v odľahčenom duchu, ktorý evokoval pri niektorých situáciách dokonca až bláznivosť. Modelka bola ochotná podriadiť sa akémukoľvek nápadu a tak vznikli tieto spontánne a veselé fotky. Všetci sme odchádzali z fotenia vysmiati a plní optimizmu a energie - dobrá vec sa podarila...

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - farebná ušianka s nákrčníkom - 10451579_farebná ušianka s nákrčníkom by ister
 Páči sa 23 ľudom
45,- €
 - srdiečková - 10451389_srdiečková by ister
 1 komentárov
 Páči sa 24 ľudom
25,- €
 - zelená  - 10451484_zelená by ister
 Páči sa 16 ľudom
30,- €
 - farebná so srdiečkami - 10451764_farebná so srdiečkami by ister
 Páči sa 18 ľudom
20,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »