Ostatné promo plochy

SAShE stránka vám poskytuje niekoľko zaujímavých komunitných aktivít, ktoré vám môžu pomôcť zviditeľniť vašu značku, kreatívne sa “vyžiť” a podporiť aj iných tvorcov. 

Kolekcie

Kolekcie sú výbery šiestich vecičiek, ktoré spolu ladia a tvoria inšpiratívny celok. Vytvárajú ich užívatelia a zobrazujú sa v sekcii „Kolekcie“ na webe a taktiež v profile užívateľa, ktorý danú kolekciu vytvoril.

Trendy

Trendy sú neobmedzené výbery vecí, ktoré spája podobná téma. Spustením vlastného trendu máte možnosť prezentovať svoj vkus, získavať nových fanúšikov a stať sa SAShE trendsetterom! Trendy nájdete v rovnomennej sekcii na webe a taktiež v profile užívateľa, ktorý daný trend vytvoril.

Viac o možnosti tvoriť výklady, kolekcie a trendy nájdete tu.

 

Vaše výrobky môžu byť na SAShE videné aj na ďalších promo plochách:

Úvodná stránka kategórie

Každá kategória a tiež niektoré podkategórie majú na úvodnej stránke koláž výrobkov reprezentujúcu ďalší rozcestník danej kategórie. Tieto koláže aktualizuje raz za pár mesiacov redakcia SAShE.sk. Vec z koláže má tiež zaručené miesto na prvej pozícii v Odporúčaných výrobkoch.

Odporúčané výrobky

V jednotlivých kategóriách sú veci zoradené podľa prednastavenej voľby, ktorou je dátum aktualizácie. Úplne navrchu sa ale na prvých pár stranách zobrazujú odporúčané výrobky nezávisle na spôsobe zoradenia. Na každej stránke sú 4 odporúčané výrobky. Celkový počet odporúčaných výrobkov (teda strán, na ktorých sa odporúčané výrobky zobrazujú) závisí od počtu vecí v danej kategórii.

Hitparáda

SAShE vždy raz denne aktualizuje hitparády TOP 20 vecí za rôzne časové obdobia. Je možné si prezrieť týždennú, mesačnú, trojmesačnú aj celkovú hitparádu. Mesačné hitparády je možné sledovať aj historicky, za všetky uplynulé mesiace.

 

Konkrétnejšie pravidlá fungovania promo plôch na SAShE nájdete tu.