Ako sa na SAShE zviditeľňiť

Jedna z veľkých výhod predaja na SAShE je, že značnú časť propagácie vašej značky za vás rieši SAShE stránka.

Okrem toho, že svoju galériu si máte na SAShE možnosť založiť bez nutnosti investície peňazí prv, než sa vám predajú nejaké výrobky, SAShE poskytuje vašej značke aj široké spektrum neplatených propagačných možností. Každý deň vyberáme výrobky na titulnú stránku, náš Facebook, Instagram a do newslettra, ktorý pravidelne zasielame vašim zákazníkom. Taktiež vytvárame Google a Facebook reklamy, aby sme nasmerovali návštevnosť do obchodov jednotlivých predajcov.

Jedna z najčastejších otázok, ktorú SAShE redakcia zo strany autorov dostáva, je “Ako sa môžem dostať na titulku SAShE?”.

Redakcia SAShE.sk vyberá vecičky podľa jednoduchých, ale zásadných kritérií: 

  • kvalitný a zaujímavý produkt
  • kvalitná a zaujímavá fotografia
  • základné info o značke v profilovom texte obchodu
  • základné info o materiáli, veľkosti a výrobe v popisoch produktov
  • sezónnosť

Produktová fotografia je pri tematických výberoch redakcie veľmi dôležitá, keďže fotka vo výbere je pomerne veľká. Ak by ste sa so svojimi produktmi radi dostali do výberu redakcie, tak sa uistite, že vaše fotografie sú na vysokej technickej a umeleckej úrovni.

Kvalitná, komplexná značka má vždy šancu ocitnúť sa na titulke. Nielen redakcia, ale aj samotní užívatelia stránky doslova číhajú na dobrých nováčikov a radi ich zaraďujú do svojich osobných výberov, ktoré majú tiež šancu dostať sa na hlavnú stránku.

 

Určite sa netreba obávať, že v širokej ponuke na SAShE sa nedá presadiť. Dovolíme si tvrdiť, že platí presný opak, dobrá značka na SAShE nemá šancu byť prehliadnutá. 

 

Pokiaľ vás trápi, že ste sa na hlavnej stránke napriek snahe ešte neocitli, práve pre vás je určený tento návod a my sme si istí, že v jeho riadkoch nájdete pomoc a odpoveď. Skúste si na základe jednotlivých kapitol prejsť svoju značku od loga, fotografií, samotných produktov až po stratégie ponuky svojej tvorby a zviditeľňovania sa na SAShE. Neváhajte nám napísať v prípade, že neviete zadefinovať problém, nájsť rozdiel medzi značkami na hlavnej stránke a vašou tvorbou. Radi sa na to pozrieme a spoločne nájdeme odpovede.

Možností zviditeľnenia vašej značky je na SAShE naozaj dosť. Okrem samotného pridávania výrobkov do vašej galérie môžete písať články, navrhovať výbery na hlavnú stránku, vytvárať ďalšie výbery, ktoré sú v komunite sledované a veľmi obľúbené, môžete komentovať, lajkovať. To všetko si rozoberieme v jednotlivých sekciách tejto kapitoly.