“Tento návod je zhrnutím dlhoročnej spoločnej aktivity tvorcov portálu SAShE, autorov predávajúcich na stránke, aj zákazníkov milujúcich originálnu tvorbu. Spoločne už vyše desať rokov podporujeme lokálne rukodielne výrobky, ktoré napĺňajú radosťou svojich autorov a odlišujú v šedivom dave svojich majiteľov.

Spísali sme tu všetko, čo vieme o predaji ručne robených, autorských výrobkov cez internet a o tom, ako využiť SAShE na predaj svojich diel. Nájdete tu praktické rady a nápady ako budovať svoju značku. Aby vám nielen robila radosť, ale bola vás schopná dlhodobo živiť. Či už ste začínajúca značka alebo skúsený predajca, ktorý má chuť rásť ďalej.

Obsah sme rozdelili do šiestich kapitol, v ktorých nájdete všetky najdôležitejšie informácie o dobrej značke, produkte, prezentácii svojej tvorby, o práci so svojou galériou na SAShE a komunikácii so zákazníkmi.

Snažili sme sa nielen identifikovať oblasti, ktoré považujeme pri úspešnom predaji rukodielnej tvorby za dôležité, ale neváhali sme pomenovať časté chyby a navrhnúť riešenia, ktoré ilustrujeme na konkrétnych príkladoch. Náš návod však nemusíte do bodky nasledovať. Jeho cieľom je dať vám možnosť overiť si, či veci robíte dobre a či je možné robiť ich ešte o trochu lepšie k spokojnosti vás autorov, aj vašich zákazníkov. Všetkých tých skvelých ľudí, ktorí vedia tvoriť alebo oceniť originálnu tvorbu.”

Saša Miklášová, SAShE.sk