Úvodná stránka

Úvodná stránka sa skladá z ľubovoľného počtu blokov, ktorých poradie je možné meniť presúvaním myšou. Na výber je 5 typov blokov, ktoré si viete podľa možností upravovať a prispôsobovať.

Nadpis a text

Je to jednoduchý blok s väčším nadpisom a textom pod ním. Farbu pozadia, nadpisu aj textu si môžete prispôsobiť.

Fotka s textom

Fotografia na celú šírku obrazovky, ku ktorej sa dá doplniť nadpis, text a tlačidlo s odkazom, ktoré sa zobrazia v boxe nad fotkou. Využiť môžete viac možností vizuálneho upravenia farieb.

3 tlačidlá

V tomto bloku sú tri tlačidlá, ktoré sa dajú prispôsobiť podľa vašich predstáv.
Každé tlačidlo má Nadpis a linku, kam smeruje. Môže to byť napríklad kategória obchodu, špecifický filter vyhľadávania produktov, konkrétny produkt alebo aj podstránka. Tiež to môže byť aj odkaz mimo vášho webu. Odkazovanie nastavíte tak, že skopírujte celý link do kolónky určenej pre nastavenie URL tlačidla.

Kolotoč obrázkov

Tento blok obsahuje akúsi obrázkovú fotogalériu, ktorej snímky sa samy menia.

Produkty

Úvodná stránka môže obsahovať priamo výpis produktov s výzvou na prechod do celého obchodu. Súčasťou tohto bloku je aj Nadpis a Text. Počet produktov a ich zoradenie si môžete zvoliť.

Blog

Ak máte na stránke nejaké články/žurnály/blogy, môžete si ich vytiahnuť aj na úvodnú stránku. Možete si zase zvoliť počet článkov, poradie článkov a iné.