Čo sú SAShE Webstránky

Ako už iste viete, SAShE je skvelým miestom na rozbehnutie podnikania a prezentáciu vašich výrobkov. Zároveň však rozumieme všetkým predajcom, ktorí túžia po vlastnom e-shope, na vlastnej doméne. Pre mnohých je vlastný e-shop ďalším logickým krokom v napredovaní značky. Vlastný e-shop v kombinácii s už existujúcim SAShE obchodom môže však priniesť prácu navyše.

Jednou z najväčších komplikácií je zdĺhavé dvojité nahadzovanie jednotlivých výrobkov na obidve platformy. Každý systém funguje trochu iným spôsobom. Opakované vkladanie ponuky všetkých výrobkov na SAShE a do vlastného shopu môže trvať hodiny. Udržiavanie aktuálnosti skladových zásob na viacerých platformách zároveň je zložitejšie. V praxi to znamená, že ak sa výrobok predá prostredníctvom vášho e-shopu, musíte ho stiahnuť zo SAShE (prípadne upraviť počet kusov) a naopak. Správa a prehľad zákaziek a faktúr sa stávajú zložitejšími a prácnejšími.

Aby sme vám to uľahčili a pomohli predísť vyššie spomínaným komplikáciám, prinášame SAShE webstránky. Vďaka nim výrobky nahadzujete len raz. Skladové zásoby sú zdieľané. Znamená to, že ak sa vec predá na SAShE, odpočíta sa z dostupných ks vášho e-shopu a naopak. Všetky zákazky a faktúry máte pekne pokope na jednom mieste.

Ďalšou z výhod je možnosť rozdielnej ponuky výrobkov. Na webstránke môžete mať teda aj veci, ktoré nemáte na SAShE - napríklad preto, že nie sú handmade. Je možné nastaviť rozdielne ceny. Znamená to, že na SAShE môžete mať iné ceny ako v e-shope. SAShE webstránky sú dokonca vhodné aj pre čisto nehandmade výrobky. Je to jednoducho platforma na prevádzkovanie e-shopu.

Radi by sme vás však upozornili na to, že predaj na webstránke je na rozdiel od samotného SAShE poháňaný čisto vašim vlastným marketingom. Pre SAShE webstránky platia rovnaké pravidlá, ako pre iné osobné webstránky. Na SAShE (vo vašom profile, popise výrobkov, atď.) tieto webstránky nemôžete linkovať, ani ich nemôžete spomínať v SAShE pošte.