Ukladanie vecí

Páči sa mi/ Lajk / Srdiečko

Ak sa vám vec, ktorú ste práve objavili, páči a radi by ste ju na SAShE znova našli, odporúčame vám označiť si ju pomocou Páči sa mi to.

Všetky veci, ktoré ste si označili ako páčivé nájdete v žltom menu, kliknutím na link “Páči sa mi”. 

Hneď po stlačení páči sa mi to, sa vám zroluje možnosť zaradiť si vec do jedného zo šuplíkov. Vec odstránite z páčivých tak, že v detaile veci kliknete na rovnaký link, na ktorom ale bude napísané “Už sa mi nepáči”

Šuplíky

Šuplíky na SAShE sú neverejný spôsob, ako si ukladať vecičky, ktoré sa vám páčia.

Po kliknutí na páči sa mi to sa vám vyrolujú všetky vaše existujúce šuplíky. Vecičku si hneď môžete zaradiť, alebo vytvoriť nový šuplík.

Všetky vaše šuplíky nájdete v žltom menu, kliknutím na Páči sa mi. Dostanete sa tak do sekcie Páči sa mi, kde v ľavom stĺpci môžete vidieť a manažovať všetky svoje šuplíky. 

V páčivých veciach si môžete skryť predané veci, aby ste videli len veci, ktoré sú k dispozícii. Môžete si tiež zvoliť, či chcete vidieť všetky páčivé veci zo všetkých šuplíkov, alebo len tie ktoré nemáte zaradené.

List želaní

List želaní je priestor, kam si môžete ukladať veci, ktoré sa vám páčia a radi by ste ich dostali ako darček. Vec pridáte do listu želaní tak, že v ľavom hornom rohu fotky detailu veci kliknete na +Zoznam želaní.

Celý zoznam nájdete v sekcii Páči sa mi, ktorá je prístupná zo žltého menu, na záložke List želaní.

List môžete mať nastavený ako verejný vo vašom profile a môžete ho aj poslať emailom alebo zdieľať na Facebook-u. Vec z listu vymažete rovnako, ako bola vložená - v detaile veci sa vám namiesto tlačidla +List želaní zobrazí krížik na vymazanie.

Pred Vianocami sa List želaní automaticky premenuje na List Ježiškovi.