Toto mám zo SAShE

V tejto sekcii sa kupujúci môžu pochváliť svojimi krásnymi úlovkami zo SAShE. Fotku svojho nákupu na SAShE môžete pridať aj v prípade, ak ste si vecičku sami kúpili, aj keď vám ju niekto venoval ako darček.

Neváhaj pridať fotografiu svojej obľúbenej vecičky, ktorú si si objednal na SAShE.sk. Ukáž ako ju nosíš, s čím ju kombinuješ, kde ju máš vystavenú a ako sa ti s ňou žije. Originálne veci vytvárajú originálne príbehy. Čím zaujímavejšia fotografia, tým lepšie. A jej autor sa určite veľmi poteší.

Ako nahrať fotku, keď som si vec kúpila sama?

Fotky sa dajú nahrať celkom jednoducho. Začnite rozkliknutím sekcie "Môj účet" -> "Objednávky" v pravom hornom rohu. Po kliknutí nájdete v pravom dolnom rohu pod Objednávkami čierne políčko, ktoré obsahuje odkaz Pridať fotografiu.

Fotografie je možné pridávať jedine vo formáte jpg. Minimálna šírka alebo výška: 640 px.

Fotografia je kontrolovaná redakciou. Vec musí byť na fotografii zreteľne vidieť, musí byť rozpoznateľná. Mala by byť ústredným motívom fotografie. Na jednej fotografii môže byť aj viac vecí zakúpených na SAShE.sk. Ku každej fotografii musíte priradiť konkrétne produkty zo zoznamu vecí, ktoré ste si doteraz objednali na SAShE.

Ako nahrať fotku, keď som vec dostal/a ako darček?

Pridali sme aj možnosť nahrať veci, ktoré ste si nekúpili, ale dostali ste ich ako darček :) 

Človek, ktorý vám vec objednal, v sekcii Objednávky klikne na "Zdieľať veci, čo som daroval". Zo zoznamu vyberie vec a zaklikne komu ju daroval. Vám príde následne do internej pošty link, na ktorom môžete fotku nahrať.