Ako vytvoriť výklad

Výklad je tvoj vlastný výber 9 Vecičiek od 9 rôznych predajcov, ktorý sa môže dostať na titulnú stranu SAShE.sk 

Ako vytvoriť a nominovať Výklad v skratke: 

 1. Pod ikonou "Môj účet" klikni na "Moje výbery" a tam na čierne tlačítko "Pridaj nomináciu na výklad". Výkladu napíš meno a ulož ho. Potom v detaile vecičky, ktorú chceš do výkladu pridať, klikni na link "Pridaj do výberu alebo kolekcie" v pravo dole. Zo zoznamu si vyber výklad, do ktorého chceš vecičku vložiť a je to. 

 2. Aby bol výklad vhodný na nominovanie na hlavnú stránku musí obsahovať minimálne 9 vecičiek od 9 rôznych predajcov, ktoré musia spolu ladiť. Keď ste spojkojný s výkladom, kliknite na link "Nominuj!" Na nomináciu potrebuješ mať aspoň 150 koláčov v zásobe. 50 koláčov ťa bude stáť každá nominácia a 100 aktivácia výkladu redakciou, ak sa prebojuje na titulku. Denne môžete nominovať dva výklady. 

Fakty k Výkladom

 • Výklad by mal obsahovať min. 9 vecičiek od 9 rôznych predajcov - t.j. vo výklade nesmú byť dve veci od rovnakého predajcu. 
 • Pri vytváraní a ladení výkladu sa extra vecičky, ktoré pridáte do výkladu, presunú do "Šatníka". Toto je veľmi užitočný zásobník. Šatník nevymazávajte, často z neho vyberáme vecičky, ak sa niečo z vášho výkladu predalo a chceme to vymeniť. 
 • Na výklade je najdôležitejší nápad, od neho sa už potom odvíja názov, ktorý je dôležitou súčasťou Výkladu, dodáva mu pointu. Pamätaj na to, že Výklad nás reprezentuje pred svetom, Vecičky vo výklade by mali byť ukážkové, mali by mať kvalitnú fotografiu a mali by sa vyznačovať výraznou dávkou originality. Výklad by mal rozprávať príbeh, jednotlivé Vecičky by mali ladiť a pôsobiť harmonicky. Veríme, že to zvládneš tak, aby nás Výklad reprezentoval v najlepšom svetle.
 • Nominované Výklady selektuje redakcia SAShE.sk. Ako uspieť s vašou nomináciou sa dozviete tu. Redakcia denne vyberá z desiatok nominácií, na hlavnú stránku sa dostanú len tie najlepšie. Zoznam nominácií a zoznam úspešných výkladov nájdete na titulke SAShE. 
 • Schválením nominácie a aktivovaním Výkladu zo strany redakcie sa Výklad dostáva na 24 hodín na úvodnú stránku. Keď sa váš výklad prebojuje na titulku, príde vám notifikácia.
 • Výklady aj nominácie majú aj svoj rebríček, ktorý vidíte v detaile výkladu/nominácie.

Výklady a koláče

 • na nominovanie výkladu potrebujete 50 koláčov
 • cena za Výklad 100 Koláčov sa stiahne vždy až po aktivácii Výkladu na hlavnú stránku. Za neaktivované Výklady v nominácii teda neplatíš Koláče. Platí však, že pre nomináciu Výkladu musíš disponovať minimálne 150 Koláčmi.
 • za predanie Vecičky z tebou nominovaného a aktivovaného Výkladu dostaneš 10 Koláčov
 • Kompletné informácie o koláčoch na SAShE. 

 

Redakcia vyberá z Výkladov tie najkrajšie a predstaví ich na hlavnej stránke úplne hore. Prečítajte si detaily TU.