Štýly

Štýly sú niečo ako kategórie na SAShE.sk, ktoré umožňujú vyhľadávať veci z obrovského množstva kúskov novým spôsobom. Prostredníctvom štýlov máme spoločne šancu sprehľadniť SAShE.sk. Každý má šancu umiestniť vec do štýlu a prejaviť tak svoj názor.

Do jednotlivých štýlov máte možnosť nominovať akúkoľvek vec na webe, v detaile každej veci nájdete zoznam štýlov, stačí len kliknúť a prejaviť svoj názor.

Vytvorili sme 9 kategórií, ktoré reprezentujú základné štýly vecí na SAShE.sk. Volajú sa Fresh, Crazy, Art, Glamour, Klasik, Folk, Cute, Natur a Nostalgia. 

Stačí vec nominovať do štýlu, do ktorého sa podľa vás najlepšie hodí. Nomináciou do štýlu pridelíte veci istý počet bodov, ktorý je závislý od sily vášho Vkusu. V prípade, že váš názor budú zdieľať aj iní ľudia, vec do štýlu spadne, získa tak jeho nálepku a ľudia ju budú pod týmto štýlom môcť kedykoľvek nájsť. Viac o sile vášho vkusu sa dočítate ďalej v tejto sekcii Nápovedy.

Okrem toho si nominovaním zarábate aj koláče! Za každé úspešné zaradenie do štýlu zarobíte 2 koláče. Viac o tom, čo sú koláče na SAShE. 

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte