Kolekcie

Kolekcie sú malé výbery, prostredníctvom ktorých máš možnosť vytiahnuť na svetlo 6 originálnych kúskov z ponuky na SAShE. Dať šancu vecičkám, ktoré sa ti páčia, o ktorých by sa podľa teba mali ľudia dozvedieť. Vytváraním Kolekcií prezentuješ svoj vkus, radíš ľuďom, čo si kúpiť, čo s čím ladí, čo sa nosí a ako to skombinovať.

S Kolekciami sa dajú robiť rôzne veci:

S Kolekciami sa dá zabávať = máš možnosť vybrať ľubovoľných 6 vecičiek od rôznych výrobcov a skombinovať ich podľa vlastného vkusu. Skús si to, je to skvelé.

S Kolekciami sa dá prezentovať = prezentuješ Vecičky, ktoré si podľa teba zaslúžia pozornosť, ale zároveň prezentuješ aj seba, svoj dobrý vkus, svoje oko na zaujímavé kúsky, schopnosť kombinovať, vytiahnuť na svetlo niečo neopozerané, odporučiť niečo zaujímavé. Skrátka stávaš sa SAShE Stylistom!

S Kolekciami sa dajú získavať Lajky = ak sa budú tvoje Kolekcie páčiť, získaš od ľudí Lajky a to znamená, že sa im páči tvoj vkus.

S Kolekciami sa dá predávať = ak sa Vecička z tebou vytvorenej Kolekcie predá, je to veľký úspech a prestíž. Znamená to, že máš dobré oko a my si tvoj vkus vážime.

S Kolekciami sa dá zarábať = za získané Lajky a za predané Vecičky z tebou vytvorenej Kolekcie dostávaš od nás Koláče, ktoré môžeš použiť na ďalšiu prezentáciu svojho vkusu na SAShE.sk!