SAShESAShE

Múdre vety

Kto sme a čo tu hľadáme. Čooo. /

SAShE.sk je prvý slovenský internetový obchod s handmade dizajnom. Funguje tu predaj aj kúpa. SAShE je stále hladná! Má rada originálne kúsky! Šikovní ľudia ju kŕmia peknými vecičkami, aby bol svet veselší.

Chceš na SAShE.sk nakupovať?

Si na správnom mieste, ak máš náročný vkus, ak hľadáš iné veci a iné svety. Ak sa chceš odlíšiť v šedivom dave. Ak vidíš svet veselými očami a nikdy nemáš dosť originality.

Podrobný sprievodca nákupom»
Registrácia »

Chceš na SAShE.sk predávať?

Si na správnom mieste, ak máš šikovné ruky, ktoré dokážu vyrobiť pekné veci. Ak hľadáš priestor ukázať svetu svoje kúsky. Ak chceš, aby tvoje Vecičky ožili.

Tento priestor je otvorený pre všetkých šikovných ľudí. Pre remeselníkov so zlatými rukami, pre progresívnych fresh dizajnérov, pre holčičky, čo sa nezabudli hrať, pre umelecké duše aj pre poctivých výrobcov, pre vaše peknosti, ktoré vyrábate s láskou a kreativitou.
Dúfame, že sa vám na SAShE.sk podarí nájsť sa :)

Podrobný sprievodca pre predajcov »
Registrácia »

Chceš sa stať SAShE.sk závislý?

SAShE.sk už dávno nie je len o nákupe a predaji. Na SAShE sa dajú písať Žurnály, vytvárať Kolekcie či Trendy, nominovať Výklady, zbierať koláče, rozdeľovať veci do štýlov a iná zmysluplnosti. Ako na to?

Ako fungujú Žurnály na SAShE.sk »

Ako fungujú Štýly na SAShE.sk »

Ako fungujú Kolekcie na SAShE.sk »

Ako fungujú Trendy na SAShE.sk »

Ako fungujú Výklady na SAShE.sk »

Ako fungujú Koláče na SAShE.sk »

Malý slovníček SAShE pojmov »

FAQ - Často kladené otázky »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte