Domov » Žurnál+ » Autor: Kristína Bobušová

Žurnál+

Sashe v tržnici mojimi očami

Kristína B. » Pozvánky a Reportáže / 2017-04-04 17:08:21 /  5 komentárov / 25 lajkov

Jedno z najlepších predajných podujatí roka je úspešne za nami. O čom hovorím? No predsa o Sashe v tržnici. Ak ste ešte neboli na tejto skvelej akcii ani ako predajca a ani ako návštevník, určite si to nabudúce nenechajte újsť. Ja som si to tento rok znovu užila ako predajca a bolo to skvelé. Som na Sashe síce už asi 4 roky, ale predsa sa nepoznám osobne s mnohými ľuďmi Sashe komunity. Zoznamujem sa s nimi postupne a veľmi sa z toho teším :) A práve na to sú tieto trhy ako stvorené.

A tak to bola pre mňa zase príležitosť porozprávať sa s niektorými z vás a poobdivovať vašu krásnu prácu. A tiež sa mi podarilo urobiť radosť sebe aj mojim blízkym niekoľkými krásnymi rukodielnymi vecičkami. A keďže som ich nemohla pridať do sekcie Toto mám zo Sashe, lebo som ich nekúpila cez eshop, rozhodla som sa pochváliť výrobcov takto žurnálovo :)

Už dlho som obdivovala krásne srdiečka od Tiny z Bizu-Tina a konečne som hrdým majiteľom jednej súpravy.

Zastavila som sa aj u Zoji z Loris a neodolala som porcelánovým náušniciam.

A nemohla som obísť ani kvetinové čelenky a venčeky od Magaely. Som presne ten typ, ktorý si povie, že tie kvety sú nádherné, ale ja ich nemôžem nosiť. Ale viete čo som zistila? Že môžem :D Tak nosím. A naozaj hrdo :)

A nakoniec som sa zastavila aj u Zuzky zo Skarazu a privítala som nového dreveného vtáčika s bodkami. (ako vidíte, bodky sú moje obľúbené, však preto ich mám aj na mojich tričkách ;) )

Okrem toho som sa zoznámila s milými mladými ľuďmi z NOIZZ.sk, ktorí urobili peknú reportáž a vytvorili slovenský outfit od lokálnych tvorcov. Do outfitu sa zmestilo aj moje srdcovo-bodkované tričko, čo ma skutočne potešilo :)

Milí predajcovia na Sashe, to čo robíte, má zmysel. Možno som vás tu nespomenula, veď ako inak, je vás veľa. Ale je naozaj skvelé, že tvoríte hodnoty a robíte ľuďom radosť svojimi dielami. Nevzdávajte to, aj keď viem, že je to niekedy náročné a ťažké. Ale v konečnom dôsledku to určite stojí za to a verím, že mi mnohí dáte za pravdu :)
Prajem vám veľa tvorivosti a odvahy.

Nika

Komentáre

magaela juuu Nika, ja mám tak rada vždy stretnutie s tebou i s celým tvojim tímom, ďakujem naozaj za milé pristavenie a už sa moooc teším na výsledok našej new spolupráce. Ps.: aj ja som hrdou majiteľkou tvojich kúskov a už sa teším, keď si uchmatnem niečo z novej kolekcie. :* Všetko krásne prajem!!!

2017-04-05 10:50:44

SkaraZu Milá Nika, ja tieto predajné akcie milujem! Ďakujem za podporu a nech ti vtáčik pekne šteboce :)

2017-04-05 17:48:30

imani Zuzka, mám ho stále so sebou, lebo sa pekne zahniezdil na mojej taške :)

2017-04-05 17:49:49

Bizu-Tina Nika, dakujem velmi pekne :o) Bolo mi ctou sa s Tebou konecne zoznamit :o)

2017-04-05 20:25:41

imani Tinka, veru aj mne :)

2017-04-05 20:27:59

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
imani
imani
2275 predaných ks, 754 hodnotení

IMANI je OBLEČENIE, ktoré v sebe ukrýva posolstvo. Niečo, čo POHLADÍ DUŠU. Niečo, čo je o Tebe a pre Teba. Každý kúsok prejde niekoľkokrát mojimi rukami, kým sa dostane k Tebe.

Chcela by som, aby si sa v mojich veciach cítila INAK. Tak dobre.

* OBLEČENIE v mojej ponuke je SKLADOM. Na zákazku NEVYRÁBAM.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Dámske tričko modré melírové viera, nádej, láska - 7940081_Dámske tričko modré melírové viera, nádej, láska by imani
 23 komentárov
 Páči sa 734 ľudom
29,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »