Domov » Žurnál+ » Autor: Kristína Bobušová

Žurnál+

imani LIGHT

Kristína B. » Tvorba / 2017-04-18 13:03:59 /  3 komentáre / 18 lajkov

Prečo som sa zdanlivo vrátila o krok späť? Aby som to vysvetlila, niekedy na začiatku som vyrábala tričká s potlačou. Najčastejšie to boli tričká od Adlera a na nich som aplikovala to, čo som si vymyslela. Nebolo to však celkom ono a ja som sa posunula ďalej a začala som šiť vlastné tričká a šaty a sukne... Lenže vyrábať niečo na Slovensku znamená aj vyšiu cenu. A ja viem, že je dobré riešiť výrobu lokálne. Ale zároveň to, čo som chcela, keď vznikala značka imani, a teda dostať posolstvo o Božej láske viac medzi ľudí, sa týmto posunulo inam.

Nie každá žena si môže dovoliť kúpiť tričko, ktoré je síce ušité z kvalitného prírodného materiálu a ešte aj na Slovensku, ale jeho cena je prirodzene o niečo vyššia. Rada by som ich dala za nižšiu cenu, ale nejde to.

A tak som sa rozhodla pripraviť kolekciu imani LIGHT. Sú to moje motívy na tričkách Adler zo 100% bavlny. Sú kvalitné a dajú sa ponúknuť za nižšiu cenu ako moje vlastné. Výhodou je aj rýchlejšia dodacia lehota. Budú v základných farbách charakteristických pre moju tvorbu a teda v bielej, čiernej a sivej. Môžete si ich nakombinovať podľa vlastnej vôle, aj keď nie je pri produkte vyobrazená každá farebná kombinácia.

Rozmýšľala som o názve pre túto kolekciu a rozhodla som sa použiť klasické slovíčko light, ktoré asi každému ihneď evokuje niečo odľahčené, lacnejšie... Ale má aj ďalší význam a to je svetlo. A mojou túžbou je, aby svetlo vedomia tej skutočnej lásky, ktorou verím, že nás Boh miluje, mohlo zasiahnuť každého :) Chcela by som vidieť ženy, ktoré vedia, že sú dobré také, aké sú. Ženy, ktoré sa neboja vyjadriť svoj názor, aj keby bol iný, ako má väčšina okolo. Ženy, ktoré dokážu milovať bezpodmienečnou láskou svojich mužov, svoje deti a ľudí okolo seba preto, že vedia, že sú milované. Prajem nám všetkým, aby sme zažívali reálnu, živú lásku každý deň.

Komentáre

tanilie Prekrásna kolekcia ❤

2017-04-18 14:10:19

imani Ďakujem :)

2017-04-19 10:49:28

zubajda Imi, prijemne sa to cita - aj tvoj text aj tvoje tricka :)

2017-05-24 15:42:04

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
imani
imani
2275 predaných ks, 754 hodnotení

IMANI je OBLEČENIE, ktoré v sebe ukrýva posolstvo. Niečo, čo POHLADÍ DUŠU. Niečo, čo je o Tebe a pre Teba. Každý kúsok prejde niekoľkokrát mojimi rukami, kým sa dostane k Tebe.

Chcela by som, aby si sa v mojich veciach cítila INAK. Tak dobre.

* OBLEČENIE v mojej ponuke je SKLADOM. Na zákazku NEVYRÁBAM.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Dámske tričko ĽÚBENÁ NAVŽDY - 8062125_Dámske tričko ĽÚBENÁ NAVŽDY by imani
 Páči sa 80 ľudom
16,50 €
 - Dámske tričko ALL THINGS - 8062566_Dámske tričko ALL THINGS by imani
 Páči sa 38 ľudom
16,50 €
 - Dámske tričko BODKOVANÁ - 8063014_Dámske tričko BODKOVANÁ by imani
 2 komentárov
 Páči sa 66 ľudom
23,- €
 - Dámske tričko RIGHT - 8063543_Dámske tričko RIGHT by imani
 Páči sa 34 ľudom
20,- €
 - Dámske tričko SPOKOJNOSŤ - 8063598_Dámske tričko SPOKOJNOSŤ by imani
 Páči sa 66 ľudom
16,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »