Domov » Žurnál+ » Autor: Barbora Dudovičová

Žurnál+

Náramky s pridanou hodnotou

Barbora D. » Tvorba / 2021-09-13 15:38:59 /  2 komentáre / 7 lajkov

Milé slečny, dievčatá, dámy a milé žienky. Aj Vás pohltila magická atmosféra týchto dní ? Neopakovateľná energia, láska, pokora a nádej sála z prítomnosti výnimočného človeka, ktorý k nám zavítal. Až časom si možno niektoré z nás uvedomia, aký prínos mala návšteva Svätého Otca v týchto neľahkých časoch u nás, aké významné sú tieto chvíle a aké historické posolstvo nám tu zanechá. Minimálne všadeprítomná ľudskosť, ktorú okolo seba šíri Pápež František, je  to, čo si aj menej všímavý človek z tejto návštevy odnesie.

Ak si chcete uchovať spomienky na tieto dni, ak Vás oslovili vypovedané slová, ak sa chcete opäť vrátiť v myšlienkach na vzácne chvíle, alebo len tak meditovať s vierou v krajšie dni, môžete to vyskúšať aj pomocou mojich náramkov. Náramkov ružencových. Originálnych náramkov s pridanou hodnotou. Tá spočíva nie len v estetickosti módneho doplnku, ale aj možnosťou kedykoľvek si pripomínať svoje duchovné hodnoty, vnútorne prežívať chvíle okamihu, s pietou hľadieť do budúcnosti.

 

Ružencové náramky sú vyrobené v rôznych veľkostiach, aby si našla každá na ruku ten svoj. Sú v neutrálnych farbách, aby sa Vám hodili k väčšine oblečenia. Sú jednoduché, ako samotná motlitba. Sú ozdobené anjelikom https://www.sashe.sk/imageB/detail/naramok-ruzenec-cierny, krížikom https://www.sashe.sk/imageB/detail/naramok-ruzenec-s-drevenymi-krizikmi, alebo bez prívesku https://www.sashe.sk/imageB/detail/naramok-ruzenec-palisander-s-drevenymi-krizikmi, s motívmi medzi korálkami. Sú ľahulinké, aby sa Vám dobre nosili.  

Oslovil Vás niektorý nich ? Alebo by ste radi inú veľkosť v inej farbe ? Možno nájdeme spoločné riešenie. Ale inak viem, že riešenie na spokojný život je v našich rukách.

Buďme k sebe dobrí a buďme zdraví.

Pozdravujem všetkých

Barbora ❤

 

Komentáre

Momino jeeee... a uplne najviac sa mi paci ten cyklamenovy:))

2021-09-13 18:55:17

imageB Ďakujem veľmi pekne, Momino :). Som rada, že zaujal.

2021-09-13 19:48:49

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »