Domov » ilja26 » Kolekcie
Kolekcie sú malé výbery, ktoré umožňujú zviditeľniť pekné Vecičky a zladiť ich tak, aby si medzi nimi našiel presne to, čo hľadáš. Outfity ti poradia čo s čím skombinovať, Série ti odporučia najlepšie kúsky z jednej Kategórie, Témy odporučia peknosti s podobnou tématikou a Solitéry jednoducho vytiahnu na svetlo 6 samostatných skvostov!

Kolekcie

37

Píseň o ženách

Svobodná, provdaná, ovdovělá, rozvedená, černovlasá, hnědovlasá, prostovlasá, prostě žena, Pokorná, Novotná, Michnová, Nováková ráda má, ráda má, ráda má, ráda má tahleta mužova slova/Jaromir Nohavica/https://www.youtube.com/watch?v=cLsWlMgp4NE 1komentár »
* * *
56

Pieseň o láske...

Z úst do úst píše láska láske list a hladká vôňou, aj keď má chuť hrýzť. K láske jeden je málo, tak dvomi nás násobí. Spinkanie duší osud náhoda kto všetko nedá, ten len málo dal. Kto vie ako má rád, tak ten iba málo má. Strom túži rásť a rieka tiecť, človek chce lásku nájsť ak spáchame raz niečo zlé Ona nech súdi nás, láska nech súdi nás. /Peter Dvorský/ 4komentáre »
* * *
52

Len kým tu si...

Len kým tu si, tu pri mne blízko, tento svet zmysel má...No a my v ňom. Len kým ťa mám, sú strach a úzkosť len pierka z čiernych vrán, čo minú náš dom.... /Elán/ 1komentár »
* * *
Stránka: 1 2 3 4 (celkovo 30)