Domov » Žurnál+ » Autor: ivana santova

Žurnál+

cha(lle)nge

ivana s. » Tvorba / 2012-07-25 00:04:02 /  3 komentáre / 17 lajkov / 397x zobrazený

...nepíšem blogy ani žurnály, radšej tvorím!

Bolo na čase aby som sa v mojej tvorbe posunula zas niekde inde, a preto som sa rozhodla dať goodbye všetkým mojím zebričkám, sovičkám, tigríkom a vtáčikom a napísať niečo o nových kolekciách, ktoré pribudli a pribudnú.

Etapa zvieracích potvoriek, autíčiek, popartových ilustrácií a mestských civilizácií bola hravá a insitná ako obdobie, ktoré som prežívala na vysokej škole (áno na vysokej škole, ktorú spomínam aj v tomto rozhovore s Džejn: http://www.sashe.sk/info/sashe-kut/zurnal/ine-videnie-sperku-od-i.)

Tieto krásne detské časy sú však za mnou, som dospelejšia, samostatnejšia a "múdrejšia", čo sa odráža aj v nových šperkoch, ktoré už nereflektujú snové rozprávkové a naivné vízie, ale budúcnosť zakódovanú, nejasnú a hmlistú s jasným statementom "nie je všetko zlato, čo sa bliští".

 "Neogeo" a "organic" sú krokom vpred, krokom do neznáma, do novej etapy života. Tú však nechcem prežívať bez tvorenia a napredovania, a preto moja ďalšia práca bude zameraná na oprášenie mojich šijacích skills a ukážem vám aké tašky sa páčia i.v. (samozrejme na šperky nezanevriem, veď "this is my life":)

takžéé sumárum: navoniavajte nové vecičky a tešte sa na novšie, vidíme sa na marketoch!

Komentáre

na.poli super krasne , viem co mi pribudne do zbierky

2012-07-25 09:20:46

LuciaStofej ou jeee!

2012-07-25 09:32:19

Zuna. Ivka, moc držím palce a už teraz sa teším na novinky :)

2012-07-25 22:58:25

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »