Domov » Žurnál+ » Autor: Michaela Gajdošová

Žurnál+

Vytvorte si jednoduchú záhradnú dekoráciu

Michaela G. » Fotopostupy a Návody / 2018-10-20 18:06:11 /  Pridaj komentár / 14 lajkov

Síce už menej aktuálna téma, ale u koho to ešte kvitne, tak ako u mňa, to možno ešte na posledné spríjemnenie dní v záhrade využije. Túto ozdobu som využila už počas svojej letnej narodeninovej oslavy, no akosi som ju nestihla nafotiť.

Je to krásny a efektný spôsob ako oživiť nudný priestor v záhrade či na terase a vytvoriť si krásnu romantickú amosféru. Síce, už veľa tých romantických večerov na terase nám asi nehrozí, nakoľko sa s nami teplé počasie definitívne lúči, ale veď sa o pár (dlhých) mesiacov opäť vráti.


Toto je ale jedná z dekorácií, ktorá nemusí byť využitá len pri neformálnych príležitostiach. Môže vám doplniť i svadobnú výzdobu či rodinnú oslavu.

  • Jediné, čo budete potrebovať je:
  • Stará smaltová vanička alebo plechové vedro
  • Čerstvé kvety
  • Plávajúce sviečky
  • A samozrejme, vodu.

Postup vám nebudem nijako zvlášť rozpisovať, proste naplníme vaničku či vedro vodou, nastriháme si kvety, jedného či viacerých druhov, skrátime stonky, položíme na hladinu a medzi ne vložíme plávajúce sviečky. HOTOVO !Mne sa tých kvietkov podarilo nazbierať ešte dosť. Babie leto kvietkom prospelo a po horúcom lete opäť ožili. Neviem ako to je v tých vašich záhradkách, no ja mám pocit, že tu na juhu je to posledné roky počas leta akési "mŕtve". Kvietky z tých obrovských horúčav nekvitnú, ničí ich kopa škodcov, či už lezúcich, lietajúcich alebo zemou sa predierajúcich.

Ak nemáte vaničku, môžete použiť staré plechové vedro (alebo nové teda):


 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
houseof30roses
houseof30roses
564 predaných ks, 130 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vitajte v Dome 30tich Ruží, plnom vôní, lásky a štvornohých miláčikov!

Náš obchodík vám ponúka vonné sviečky a vosky, vyrábané z kvalitného sójového vosku. Prinášame vám rozmanité vône a v každej navyše nájdete obrovský kus našej lásky a snov.

Milí zákazníci!

Ďakujem za vaše objednávky. Aktuálne vás prosím o trpezlivosť s vybavovaním vašich objednávok, nakoľko je mojím novým šéfom bábätko v brušku a veru, nepracuje sa vždy jednoducho, no aj napriek tomu tu s vami chcem zotrvať tak dlho, ako sa len bude dať.

Dodacia doba je predĺžená na dva týždne, v prípade dlhšieho čakania vás upozorním správou. V prípade skoršieho dodania (ak vás tlačí čas) ma kontaktujte prostredníctvom správy a spoločne niečo vymyslíme :-)

Sviečočky stále pre vás pripravujem čerstvé, neskladujem ich. Každá jedna je vyrobená priamo pre vás.

Objednávky nad 30€ majú poštovné zdarma.

Objednávky nad 13€ dostávajú navyše špeciálny darček ♥️

Ďakujem, že podporujete slovenských výrobcov a ich tvorbu, teda i mňa ♥️

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »