Domov » Žurnál+ » Autor: Michaela Gajdošová

Žurnál+

Voňavé správy z Domu 30tich Ruží

Michaela G. » Tvorba / 2019-03-12 17:00:02 /  3 komentáre / 37 lajkov

Keďže sme sa ešte v tomto roku "nevideli", je na čase, aby sa vám Dom 30tich Ruží opäť ohlásil s novými voňavôstkami zo svojej dielničky.

Na úvod ďakujem všetkým svojim srdiečkovateľom, nominovateľom a najmä zákazníkom za vašu doterajšiu priazeň a podporu, ktorú si tak veľmi cením! Pretože bez vás by to jednoducho nemalo zmysel, veď vy to viete. I keď stále je to občas náročné, no všetci vieme, že ani Rím sa nepostavil za jeden deň, preto to chce veľa trpezlivosti, ktorú našťastie mám! 

Veľmi sa teším, že mnoho našich sviečok skončilo vo vašich krásnych domovoch či ešte pred Vianocami, ale aj po nich. Prišlo mi veľa milých správ i hodnotení. Popravde, ešte stále tŕpnem pri balení každého balíčka, čo poviete, až k vám dorazí. Čo ak sa vám nebude páčiť? Ale našťastie si môžem povedať, že toto sa mi ešte nestalo (klop, klop), a tak dovolím svojmu "tvoriteľskému sebavedomiu" trochu stúpať. No ale ako vždy som sa zamotala zase niekde úplne inde! Veď ja som vám sem prišla porozprávať o tom, čo máme nové! 

Jednou z výraznejších zmien, ale možno nie až tak, je to, že začínam postupne poslovenčovať i názov našej značky - z House of 30 Roses sa stane Dom 30tich Ruží. Je to taká malá výrazná zmena, ktorá určite nebude nikomu z vás vadiť. Keď sa vás niekto spýta, odkiaľ máte tú sviečočku, tak mu jednoducho poviete: "Tam, z toho Domu 30tich Ruží". A vybavené :-)

Ďalšou novinkou, ktorú nájdete v našom obchodíku sú sviečky, ktoré sú odlievané do plechoviek, ktorým dávam šancu na ďalší život. A tak, zrodila sa sviečka. Plechovečky v obchodíku nájdete v rôznych veľkostiach (záleží od toho "čo dom dal") a vo vôňach, na ktorú som práve mala náladu. Po ich vypálení si ich môžete od vosku pomocou horúcej vody a mydla očistiť a znovu ich využiť na niečo, čo si vymyslí vaša kreatívna duša. To je super, nie?

Okrem toho postupne vytváram jarné novinky, ktoré už nájdete v ponuke. Sú svieže, sú kvetinové, sú voňavé. Myslím, že si v nich nájde každý tú svoju, ktorá ho bude sprevádzať týmto prelomovým zimno-jarným obdobím.

To by bolo nazatiaľ z Domu 30tich Ruží všetko. Ďakujem, ak ste sa dočítali až sem a prajem vám krásne posledné zimné dni a svieži štart do jari, nech vás jarná únava obchádza.

Michaela z Domu 30tich Ruží

Komentáre

a_la_mimi mne sa veľmi veľmi páči vizuálna stránka vašich sviečok. To je fakt krása :)

2019-03-13 09:18:02

damayanti mne sa zase velmi paci, nazov Dom 30tich ruzi:), je to krasny nazov, nech sa Vam dari:)

2019-03-13 10:16:49

taliaa Pekné voňavé správy.

2019-03-13 10:36:57

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
houseof30roses
houseof30roses
564 predaných ks, 130 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vitajte v Dome 30tich Ruží, plnom vôní, lásky a štvornohých miláčikov!

Náš obchodík vám ponúka vonné sviečky a vosky, vyrábané z kvalitného sójového vosku. Prinášame vám rozmanité vône a v každej navyše nájdete obrovský kus našej lásky a snov.

Milí zákazníci!

Ďakujem za vaše objednávky. Aktuálne vás prosím o trpezlivosť s vybavovaním vašich objednávok, nakoľko je mojím novým šéfom bábätko v brušku a veru, nepracuje sa vždy jednoducho, no aj napriek tomu tu s vami chcem zotrvať tak dlho, ako sa len bude dať.

Dodacia doba je predĺžená na dva týždne, v prípade dlhšieho čakania vás upozorním správou. V prípade skoršieho dodania (ak vás tlačí čas) ma kontaktujte prostredníctvom správy a spoločne niečo vymyslíme :-)

Sviečočky stále pre vás pripravujem čerstvé, neskladujem ich. Každá jedna je vyrobená priamo pre vás.

Objednávky nad 30€ majú poštovné zdarma.

Objednávky nad 13€ dostávajú navyše špeciálny darček ♥️

Ďakujem, že podporujete slovenských výrobcov a ich tvorbu, teda i mňa ♥️

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »