Žurnál+

Vianočná atmosféra s Domom 30tich Ruží

P
houseof30roses565 predaných ks, 130 hodnotení

Michaela G. » Tvorba / 2019-11-11 17:00:01 /  3 komentáre / 19 lajkov

Či si to chceme priznať alebo nie, Vianoce sa nezastaviteľne blížia. Mnohí z nás už ich atmosféru pociťujú a v Dome 30tich Ruží to už rozvoniava vianočne niekoľko dní. Dokonca sme stihli rozbaliť aj zbaliť vianočnú výzdobu pre fotenie do známeho magazínu, čo považujeme za jeden z našich najväčších úspechov. Pomaranče, perníčky a oriešky sú len takou malou nápovedou k tomu, čo vás čaká v našom obchodíku...

 

 

Už od začiatku novembra v našej dielničke hrajú vianočné piesne, aby sme preniesli tú najdokonalejšiu vianočnú atmosféru aj do našich sviečok. Zároveň sa veľmi tešíme, že je toto naša prvá druhá vianočná kolekcia, ktorú vám môžeme predstaviť. Sme na ňu obzvlášť hrdí, pretože prichádzame aj s novým dizajnom našich etikiet a máme z toho obrovskú radosť! 

 

 

Naše veľké "ĎAKUJEME!" patrí hlavne vám, našim úžasným zákazníkom. Bez vás by sme tu neboli. Sme radi, že ste si sviečky z Domu 30tich Ruží obľúbili a my tak máme možnosť stále vylepšovať našu prácu.

 

 

Výroba všetkých sviečok, ale hlavne tých vianočných, je pre nás taká zvláštne magická. Mnohým ľuďom sa totižto vône spájajú aj so spomienkami, takže každú sviečku pre vás vyrábame s vierou toho, že pri jej pálení zažijete mnoho nádherných okamihov, na ktoré si pri každom ďalšom zapálení spomeniete.

Tento rok sme našu vianočnú kolekciu obohatili hneď o niekoľko noviniek. Pri písaní tohto článku nám rozvoniava napríklad Pomaranč so škoricou, ktorá je aktuálne favoritom i vo vašich objednávkach. Sviečku Z babičkinej vianočnej kuchyne ste pomenovali dokonca vy sami prostredníctvom súťaže na sociálnej sieti. Pre tých, ktorým zase nelahodia sladké vône, sme pripravili vôňu Vianočný stromček či klasiku z minulého roka Biele Vianoce. Dokopy sme pre vás nachystali sedem unikátnych vôní vo všetkých dostupných veľkostiach.

 

 

Ako ďalšiu novinku pre vás prinášame aj možnosť vymeniť obyčajný knôt za praskajúci drevený knôtik. Samozrejme, zvuk praskajúceho dreva v krbe vám síce nenahradí, ale jemné pukanie dreveného knôtika je nevšedným zvukovým spestrením našich sviečok. Túto novinku sme zaradili do nášho obchodíku na vaše želanie a sme radi, že nám píšete aj takéto postrehy :-)

Na záver nášho krátkeho žurnálu vás chceme poprosiť, aby ste si objednávanie darčekov pre vás či svojich blízkych nenechávali na poslednú chvíľu. Boli by sme neradi, keby niekomu balíček nedorazil včas alebo by sme nestíhali vyrábať my. 

Ešte raz ďakujeme a prajeme vám krásne voňavé dni!

Komentáre

mina289 Nádherná romantická atmosféra sála z týchto foteciek :-) krásny žurnalik

2019-11-11 20:47:34

TAMMARRIS Krásne, teším sa

2019-11-12 14:42:21

MirianaOli Pkné fotočky s romantikou nadchádzajúcej vianočnej atmosféry:)

2019-11-13 12:14:26
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Sójová sviečka v hnedom sklíčku "Luskáčik" - 11237037_Sójová sviečka v hnedom sklíčku "Luskáčik" by houseof30roses
 1 komentárov
 Páči sa 8 ľudom
6,79 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »