Domov » Žurnál+ » Autor: Michaela Gajdošová

Žurnál+

Dom 30tich Ruží: Užite si leto s našimi sviečkami!

Michaela G. » Tvorba / 2019-07-04 07:00:01 /  2 komentáre / 13 lajkov / 153x zobrazený

S nástupom horúcich dní prichádzajú aj dlhé večerné chvíle, ktoré si radi vychutnávame na terase či balkóne. Sviečky sa v tomto období stávajú pre mnohých strašiakom, ale nebojte sa, nemajú ani len zďaleka vykurovaciu funkciu krbu :-) Aby sme vás potešili aj počas letných dní, vyvinuli sme pre vás zopár sviežich a funkčných vôní, ktoré vám vašu večernú pohodu spríjemnia, či už ju budete tráviť vonku na terase alebo vo vašich útulných príbytkoch.

Kolekcia

Už dlhšie v našej ponuke môžete pozorovať našu novú kolekciu sviečok s názvom "Z babičkinej záhradky", v ktorej vám prinášame jednodruhové sviečky vytvorené z čistých esenciálnych olejov (v bežnej výrobe využívame certifikované syntetické oleje, aby sme pre vás dokázali vytvoriť unikátne vône). V ponuke nájdete Citronellu, Francúzsku levanduľu a Omamný muškát (Rose Gardenium). Práve táto trojica vôní má nielen funkciu, ktorá sa zapáči nielen vaším noštekom, ale zároveň od vás odpudí dotieravý hmyz. 

TIP OD NÁS: My túto kombináciu esenciálnych olejov využívame aj na výrobu vlastného domáceho repelentu, ktorý si ľahko doma vyrobíte aj vy s použitím mätovej vody a esenciálnych olejov (citronela, levanduľa). Mätová voda má navyše priaznivé účinky na slnkom podráždenú či spálenú pokožku, čo určite každý z nás v tomto období veľmi rád ocení.

Kolekciu "Z babičkinej záhradky" vám prinášame zatiaľ v menších, 130 gramových baleniach. Ale už usilovne pracujeme aj na ich väčšej 225 gramovej verzii, taktiež v hnedých sklíčkach s rovnakým dizajnom. Takže nezabúdajte sledovať náš obchodík, aby vám nič neušlo.

Okrem toho pracujeme na niekoľkých ďalších letných limitkách a darčekoch, ktoré budete môcť získať k vašej objednávke. Kedy presne, vás budeme včas informovať :-)

Komentáre

Sisushka Tie letné vône znejú božsky a vďaka za skvelý tip na domáci repelent ;)

2019-07-05 12:46:50

MirianaOli Z babičkinej záhradky je všetko naj:)

2019-07-08 20:37:48

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
houseof30roses
houseof30roses
565 predaných ks, 130 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vitajte v Dome 30tich Ruží, plnom vôní, lásky a štvornohých miláčikov!

Náš obchodík vám ponúka vonné sviečky a vosky, vyrábané z kvalitného sójového vosku. Prinášame vám rozmanité vône a v každej navyše nájdete obrovský kus našej lásky a snov.

Milí zákazníci!

Ďakujem za vaše objednávky. Aktuálne vás prosím o trpezlivosť s vybavovaním vašich objednávok, nakoľko je mojím novým šéfom bábätko v brušku a veru, nepracuje sa vždy jednoducho, no aj napriek tomu tu s vami chcem zotrvať tak dlho, ako sa len bude dať.

Dodacia doba je predĺžená na dva týždne, v prípade dlhšieho čakania vás upozorním správou. V prípade skoršieho dodania (ak vás tlačí čas) ma kontaktujte prostredníctvom správy a spoločne niečo vymyslíme :-)

Sviečočky stále pre vás pripravujem čerstvé, neskladujem ich. Každá jedna je vyrobená priamo pre vás.

Objednávky nad 30€ majú poštovné zdarma.

Objednávky nad 13€ dostávajú navyše špeciálny darček ♥️

Ďakujem, že podporujete slovenských výrobcov a ich tvorbu, teda i mňa ♥️

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »