SAShE - slovenský handmade design.
Domov » Žurnál+ » Autor: Michaela Buranová

Žurnál+

Malá ochutnávka z Vianoc v Dome 30tich Ruží

Michaela B. » Tvorba / 2018-12-04 16:35:00 /  6 komentárov / 35 lajkov / 852x zobrazený

Prajem krásny nedeľný večer!

I keď sa mi to ťažko verí, Vianoce sú už o, dajme tomu, mesiac tu. V Dome 30tich Ruží to už rozvoniava a vznikajú nové vianočné vône, s ktorými prišla aj zmena dizajnov. 

Na začiatok vám predstavím kolekciu vianočných vôní vo vintage formičkách. Je to limitovaná edícia, keďže mám obmedzený počet kusov. V ponuke nájdete veľké aj čajové sviečky.

Ďalšou novinkou je výmena plastikových vrecúšok na vosky za ľanové vrecúška, ktoré potláčam logom za pomoci transferovej techniky. V každom vrecúšku sa nachádzajú tri kusy voskov.

Klasicky sa objavili v obchodíku aj sójoví macíkovia vo vôni vianočného korenia. Jeden medvedík vám vystačí na viacero použití, stačí si ho nakúskovať. Len to nerobte pred deťmi, u svojej zákazníčky som videla video, kde macíkovi ulomila hlavu a vyzeralo to fakt brutálne :-).

Vosky začnú po chvíli krásne voňať, sú dosť intenzívne, preto im možno stačí iba malá chvíľka. Novinky budú postupne pribúdať, takže nezabúdajte podporiť obchodík svojím sledovaním.

Na záver mám pre vás taký malý dodatok. Keďže dlho pôsobím prevažne na zahraničných sociálnych sieťach a väčšinu mojich priaznivcov tvorili ľudia zo zahraničia, prišlo mi prirodzené použiť na dizajne etikiet angličtinu (samozrejme, príbal s info je v slovenčine). 

Niektorým z vás to možno prekáža (aj keď som nemala ešte komentáre s výhradami), no nakoľko sa jedná o slovenské výrobky, možno niekomu práve tá angličtina môže prekážať. Preto by som rada pripomenula, že máte možnosť ma kontaktovať prostredníctvom správy a vybrať si jazyk alebo aj text (názov vône môžem nahradiť personalizovaným odkazom "Z lásky", "Všetko najlepšie" atď.)

Komentáre

deve286 Nádhera.

2018-11-26 20:50:39

ButterflyHandMade V tých formickach je to veľmi pekné :-)

2018-12-04 20:57:27

MirianaOli Všetko je prekrásne a voňavučké, super nafotené. Ale keďže sme Slováci, mali by sme prezentovať naše slovenské výrobky v slovenskom jazyku a v prípade zahraničného zákazníka pridať text v jeho alebo v niektorom svetovom jazyku.

2018-12-07 17:04:02

houseof30roses Zdravím @MirianaOli, ak nazriete do môjho obchodíku, zistíte, že som predizajnovala sviečky a striedajú ich slovenské etikety. Okrem toho mám v ponuke napísané, že na želanie zhotovím etiketu v slovenskom jazyku alebo s personalizovaným textom. Zákazníkom po objednávke dokonca osobne píšem správu, či si prajú použiť slovenskú etiketu, nakoľko anglické už nerobím, iba dopredávam to čo už mám ♥ Prajem vám pekný večer ♥

2018-12-07 17:32:521x

houseof30roses Ďakujem @ButterflyHandMade a @deve286

2018-12-07 17:33:44

MirianaOli Ďakujem za odpoveď a z celého srdca želám, nech sa všetko dobre darí:)

2018-12-08 10:57:20

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
houseof30roses
18 predaných ks, 6 hodnotení

Vitajte v Dome 30tich Ruží, plnom vôní, lásky a štvornohých miláčikov!

Náš obchodík vám ponúka vonné sviečky a vosky, vyrábané z kvalitného sójového vosku. Prinášame vám rozmanité vône a v každej navyše nájdete obrovský kus našej lásky a snov.

UPOZORNENIE: PO OBJEDNANÍ POPROSÍM UHRADIŤ ČO NAJSKôR. OBJEDNÁVKY OD 11.12. REZERVUJEM MAXIMÁLNE 3 DNI A OBJEDNÁVKA BUDE STORNOVANÁ A VECIČKY PONÚKNUTÉ ĎALEJ NA PREDAJ. POSLEDNÉ OBJEDNÁVKY S DORUČENÍM DO VIANOC POSIELAM PONDELOK - 17.12.2018. OBJEDNÁVKY MôžETE VÝNIMOČNE TERAZ UHRADIŤ AJ NA DOBIERKU.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »