Domov » Žurnál+ » Autor: Michaela Gajdošová

Žurnál+

Jeseň v Dome 30tich Ruží

Michaela G. » Tvorba / 2019-10-24 07:00:01 /  1 komentár / 20 lajkov

Jeseň je obdobie, ktoré nás láka pod teplé deky, k šálkam voňavého čaju a k čomu ešte? No predsa k páleniu sviečok!

 

 

V Dome 30tich Ruží pre vás už s nadšením a plným nasadením odlievame naše jesenné novinky. Lákame vás na vôňu pečeného jabĺčka, ale aj šálky horúcej čokolády. Okrem týchto tradičných vôní tohto farebného obdobia pre vás máme aj ďalšie novinky, ktoré by sme vám radi v nasledujúcich riadkoch predstavili.

 

Jesenné ráno a Jesenný večer

Čo si predstavíte pod pojmom jesenné ráno? Vidíte sychravý a daždivý deň či slnkom zaliate farebné lístie? My si ho predstavujeme ako jemnú a zamatovú vôňu vanilky, drevitých tónov a doplnenú malou kvapkou kvetinovej esencie, ktorá nám pripomenie, že aj keď už možno každý deň nesvieti slnko, deň môže byť stále nádherný.

Jesenný večer vás zase prenesie k atmosfére praskajúceho krbu, vôni cédrového dreva a kadidla. Už len zostáva hodiť sa do flanelového pyžama a hupsnúť pod huňatú deku.

 

 

Nezabudli sme ani na tých, čo sa radi boja!

Báť sa či nebáť. To je otázka! Pre všetkých milovníkov i nemilovníkov tohto tekvicového sviatku máme pripravené milé trio vôní, ktoré prinášame v limitovanej kolekcii. Môžete sa nakloniť nad Čarodejnícky kotlík a zistiť, čo sa to tam všetko varí, urobiť zopár kúziel s Hókus Pókus alebo spáchať Dobrotu či neplechu! a čakať čo sa stane :-) Zloženie vôní nechávame záhadou!

 

 

Nezabúdajme ani na starú dobrú klasiku.

Na známosť sa všetkým dáva, že Karamelové latté stále vaším favoritom zostáva. Vôňa kávy je asi pre mnohých z nás neodmysliteľnou súčasťou každého rána a keď je ešte doplnená o karamel, z toho môže vzniknúť len jedna obrovská dobrota. A viete čo ešte? Nepriberá sa z nej!

 

 

Prajeme vám krásne jesenné obdobie priatelia, nech sú vaše dni čo najviac slnečné a pálením našich sviečok strávite čo najviac krásnych chvíľ. Pretože ako to už býva, veľa zážitkov si spájame práve s vôňami.

Komentáre

domivecicky Vyzerajú úžasne! Pravá jesenná atmosféra :-)

2019-10-25 12:16:13

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
houseof30roses
houseof30roses
565 predaných ks, 130 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vitajte v Dome 30tich Ruží, plnom vôní, lásky a štvornohých miláčikov!

Náš obchodík vám ponúka vonné sviečky a vosky, vyrábané z kvalitného sójového vosku. Prinášame vám rozmanité vône a v každej navyše nájdete obrovský kus našej lásky a snov.

Milí zákazníci!

Ďakujem za vaše objednávky. Aktuálne vás prosím o trpezlivosť s vybavovaním vašich objednávok, nakoľko je mojím novým šéfom bábätko v brušku a veru, nepracuje sa vždy jednoducho, no aj napriek tomu tu s vami chcem zotrvať tak dlho, ako sa len bude dať.

Dodacia doba je predĺžená na dva týždne, v prípade dlhšieho čakania vás upozorním správou. V prípade skoršieho dodania (ak vás tlačí čas) ma kontaktujte prostredníctvom správy a spoločne niečo vymyslíme :-)

Sviečočky stále pre vás pripravujem čerstvé, neskladujem ich. Každá jedna je vyrobená priamo pre vás.

Objednávky nad 30€ majú poštovné zdarma.

Objednávky nad 13€ dostávajú navyše špeciálny darček ♥️

Ďakujem, že podporujete slovenských výrobcov a ich tvorbu, teda i mňa ♥️

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »