Domov » Žurnál+ » Autor: Michaela Gajdošová

Žurnál+

Dom 30tich Ruží: Vianoce na poslednú chvíľu!

Michaela G. » Tvorba / 2018-12-17 07:00:01 /  Pridaj komentár / 20 lajkov

V Dome 30tich Ruží to žije Vianocami, chtiac či nechctiac, už dlho. Fotenia pre magazíny dali stromček do pozoru už koncom novembra a tak, ako to už u nás výrobcov býva, neobišlo nás ani vianočné tvorenie, aby ste si stihli nakúpiť darčeky od skvelých slovenských výrobcov.

V Dome 30tich Ruží to rozvoniava vianočnými vôňami síce kratšie, keďže sme nabehli do rozbehnutého vlaku, ale mnohé už úspešne našli svoj domov a zopár ich ešte čaká, že sa ich ujme nejaký milý človiečik, ktorému urobia radosť, či už ako darček alebo len tak. Pre vlastné potešenie.

Nikomu nemusím nijako zvlášť predstavovať sójový vosk, ktorý vo svojich sviečkach používam. Je to ekologická alternatíva k parafínovému vosku, ktorý sa bežne používa v lacných sviečkach. Vydrží horieť oveľa dlhšie a nevypúšťa do ovzdušia žiadne čudenosti, ktoré by mohli vadiť nášmu zdraviu. 

Sviečočky nájdete v slovenských obaloch, s príbalovým letáčikom so všetkymi náležistosťami. Mnou navrhnuté etikety sú ručne tlačené, rezané a lepené či viazané hnedým špagátom, pre ich rustikálny/vidiecky vzhľad. 

Vosky nájdete v ľanových vrecúškach s transferovou potlačou, kde sú schované tri voňavé srdiečka, ktoré bezpečne nahradia vo vašej aromalampe vodu a vonný olej.

Sviečočky sú už dostupné len v limitovanom počte, nakoľko nestíham už doobjednať ďalšie vône. V obchodíku sa dozviete, ktorých počet je konečný, a ktoré je ešte možné vyrobiť aj na objednávku. Sviečky vám viem vyrobiť pomerne rýchlo (pokiaľ ma nezavalíte objednávkami, čo nie je výčitka, budem len rada :-). Keďže Vianoce už takmer klopú na dvere, zatiaľ si len otierajú čižmičky o rohožku, tak je dostupná aj objednávka s možnosťou platby na dobierku. 

Priobjednať si môžete aj špeciálne balenie vo forme krabičky, ktorá je tak akurát na dve čajové sviečky (formičky) alebo vosky, pokiaľ ich chcete darovať v takomto darčekovom balení. Prípadne si môžete objednať rovno zabalenie sviečky do hnedého papiera, ktoré má tiež viacero možností. Pripravenú mám aj papierovú taštičku s rovnakou potlačou akú vidíte na krabičke.

To je odo mňa všetko. Vianoční škriatkovia v mojej dielničke netrpezlivo čakajú na to, kedy vám budú môcť zabaliť balíček a nasmerovať ho k vám. Posledné objednávky, s doručením do Vianoc, z Domu 30tich Ruží odídu v pondelok, 17.12.2018.

Prajem vám krásne predsviatočné obdobie, nechajte stres a zhon niekde vonku za dverami vymrznúť, spravte si varené vínko či domáci likérik a užívajte si najkrajšie obdobie v roku. Neviem či viete, ale tento rok sa už nezopakuje :-)

PS: Vážim si každého svojho zákazníka, preto vás prosím, ak si zvolíte objednávku vopred, snažte sa ju aj uhradiť čím skôr. Veď, snáď každý z nás vie, keď si niečo objednáva touto cestou, či vecičky chce alebo nie. Vecičky vám budem držať maximálne päť dní a potom budú znova ponúknuté do predaja (objednávka bude z mojej strany stornovaná). Ďakujem za pochopenie.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
houseof30roses
houseof30roses
564 predaných ks, 130 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vitajte v Dome 30tich Ruží, plnom vôní, lásky a štvornohých miláčikov!

Náš obchodík vám ponúka vonné sviečky a vosky, vyrábané z kvalitného sójového vosku. Prinášame vám rozmanité vône a v každej navyše nájdete obrovský kus našej lásky a snov.

Milí zákazníci!

Ďakujem za vaše objednávky. Aktuálne vás prosím o trpezlivosť s vybavovaním vašich objednávok, nakoľko je mojím novým šéfom bábätko v brušku a veru, nepracuje sa vždy jednoducho, no aj napriek tomu tu s vami chcem zotrvať tak dlho, ako sa len bude dať.

Dodacia doba je predĺžená na dva týždne, v prípade dlhšieho čakania vás upozorním správou. V prípade skoršieho dodania (ak vás tlačí čas) ma kontaktujte prostredníctvom správy a spoločne niečo vymyslíme :-)

Sviečočky stále pre vás pripravujem čerstvé, neskladujem ich. Každá jedna je vyrobená priamo pre vás.

Objednávky nad 30€ majú poštovné zdarma.

Objednávky nad 13€ dostávajú navyše špeciálny darček ♥️

Ďakujem, že podporujete slovenských výrobcov a ich tvorbu, teda i mňa ♥️

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Darčekovo balené sviečky - 10233086_Darčekovo balené sviečky by houseof30roses
 Páči sa 11 ľudom
0,25 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »