Žurnál+

Dom 30tich Ruží: Leto vo sviečkach + zľavový kód na nákup

P
houseof30roses565 predaných ks, 130 hodnotení

Michaela G. » Tvorba / 2020-07-04 07:00:01 /  3 komentáre / 20 lajkov / 212x zobrazený

Milí moji zákazníci, fanúšikovia a priatelia,

s prichádzajúcim letom prichádza do môjho voňavého obchodíku aj zopár noviniek. Na čo všetko sa môžete tešiť?

Do ponuky sa vracajú obľúbené letné vône vo vynovených obaloch!

Sezónne limitky sú u vás mimoriadne obľúbené, a preto nebudú chýbať ani počas leta. Do ponuky sa opäť vracia trio kokteilových vôní a to: Jahodové daiquiri, Ľadová margarita a Piña colada. Tieto tri fantastické ovocné vône vám nepochybne vyčarujú tú správnu letnú náladu a verím, že pri pálení týchto sviečok zažijete množstvo čarovných chvíľ, na ktoré budete spomínať, keď leto opäť vystrieda jeseň.

 

 

A čo od týchto vôní môžete očakávať?

V sladkej Piña colade nájdete tropickú zmes voňavého ananásu a kokosového mlieka. Jahodové daiquiri vám zase dodá riadnu nálož týchto sladkých červených plodov v spojení s citrusmi a rumom. Ľadová margarita sa zase z tejto trojice radí medzi unisex vône, vďaka sviežej vôni citrónu a limetky, ktorú dopĺňa bylinná vôňa verbeny s vanilkou. Ktorá bude tá vaša?

Spustenie Zásielkovne

Už zopár dní si môžete nechať posielať odo mňa svoje zásielky aj prostredníctvom Zásielkovne. Táto služba je prístupná pre Slovensko a rovnako aj pre Českú republiku (čo vyriešilo problém s vysokým poštovným). 

Letný oddych v Dome 30tich Ruží

Zároveň s prichádzajúcim letom a rastúcim bruškom začínam spomaľovať svoje pracovné tempo. Preto vás prosím o trpezlivosť pri vybavovaní vašich objednávok. Už dlhšie pri všetkých výrobkoch svieti doba dodania "do dvoch týždňov", no vy, moji úžasní zákazníci viete, že ste nikdy nečakali dlho (pokiaľ sa nevyskytol nečakaný technický problém) a vaše objednávky som sa snažila vybaviť vždy v čo najkratšom možnom čase. Svoju činnosť by som zatiaľ ešte nerada prerušovala, keďže výrobu sviečok milujem a som šťastná, že vám nimi môžem spríjemňovať vaše chvíle. Preto vás prosím len o trpezlivosť a aby ste si nenechávali svoje objednávky na poslednú chvíľu. 

 

 

Zároveň, od 6. 7. do 19. 7. 2020 bude prebiehať letná dovolenka. Do tohto času môžete využiť na svoj nákup aj 5%-tný zľavový kód v znení 5RELAX5 pri každom svojom nákupe nad 13€. 

Ďakujem vám všetkým za doterajšie objednávky! Za takmer dva roky k vám odišlo vyše 500 voňavých sviečok z mojej dielne, čo je za mňa úžasné číslo. Verím, že sa mi tu podarí byť s vami ešte veľmi dlho. Som šťastná, že moje sviečky sú súčasťou vašej domácej atmosféry, vašich hygge chvíľ a darčekov pre vašich blízkych. ĎAKUJEM!

 

Komentáre

PohladnicePreRadost ... želám veľa zdravíčka a pohodu :)

2020-06-29 20:44:35

houseof30roses Ďakujeme ♥️

2020-07-01 15:34:12

MirianaOli Želám len to najlepšie z najlepšieho, nech sa len dobre darí:)

2020-07-06 20:08:16
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Letná limitka "Piña Colada" - 12065659_Letná limitka "Piña Colada" by houseof30roses
 Páči sa 22 ľudom
7,49 €
 - Letná limitka "Jahodové daiquiri" - 12065644_Letná limitka "Jahodové daiquiri" by houseof30roses
 Páči sa 9 ľudom
7,49 €
 - Letná limitka "Ľadová margarita" - 12065732_Letná limitka "Ľadová margarita" by houseof30roses
 Páči sa 14 ľudom
7,49 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »