Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Sabová

Žurnál+

Povzbudenie - MUSK (recenzia)

Zuzana S. » Osobné Blogy / 2017-07-23 21:45:46 /  3 komentáre / 13 lajkov

Tento rok som na trhu objavila novú slovenskú značku prírodnej kozmetiky Musk. O to viac som sa potešila, keď som ich stretla na predajnej akcii "Sashe v Tržnici" aj osobne. Za nápaditým stánkom v podobe koryta ( snáď sa to tak volá, ak nie ospravedlňujem sa) stáli naozaj dve usmievané osôbky, na ktorých bolo vidieť, že to čo robia, robia naozaj s láskou.

Dnes som sa preto rozhodla zrecenzovať ich novinku, ktorú 1. x predstavili práve na tejto akcii a nedávno už aj tu Sashe. Tou sú tuhé šampóny na vlasy. Vzhľadom k tomu, že sa jednalo o moje prvé bližšie stretnutie šampónu tejto konzistencie (doteraz som ich len poznala ale nevlastnila). Tak som sa veľmi potešila infoške, že ich šampón pení. Predsa len väčšina týchto šampónov je známa svojím nepenením a pre človeka čo doteraz používal len klasické šampóny, tak je to prudká zmena že až. Šampón je teda aj vďaka zloženiu a efektu 2v1 tj. šampón a kondicionér peniaci. Do mojich rúk sa dostal tuhý šampón s názvom "Povzbudenie", ktorý má podľa mňa fantastickú vôňu pomaranča s pepermintom. Priznám sa, že v mojom prípade tam cítim prevládajúcu vôňu pepermintu, ktorá mi ale absolútne nevadí. Menšie balenie vraj vydrží cca 1-2 mesiace, popravde vlasy mám aktuálne po ramená a používam ho viac ako mesiac a stále ho mám pomerne dosť. Záleží však aj od toho ako často si vlasy umývate. Keďže moje vlasy sa až tak nemastia snažím sa šampónovanie vlasov redukovať na 1 max. 2x za týždeň a zatiaľ sa mi to celkom darí. Čo som osobne rada, lebo ako si verím tomu, že časté šampónovanie vlasov zhoršuje kvalitu vlasov a spôsobuje častejšie mastenie. Viem viem, boli rôzne články, pre a proti, mýty a fakty ale jednoducho ja som osobne na svojich jemných a suchých vlasoch videla, rozdiel rýchlejšieho mastenia.

Ako si s takým tuhým šampónom umyť vlasy? To bola pre mňa vždy menšia záhada, hlavne ako mi to pôjde. Či náhodou nebudem mať kúpeľňový súboj ja vs. šampón, lebo s tuhým mydlo teda nie som kamarát. Viac ja ho v tej sprche naháňam ako sa s ním namydlím :D. Žiadny súboj nakoniec nebol. Postup je jednoduchý, naozaj nič zložitého. Vezmete ho do ruky (mne toto menšie balenie sadlo do dlane ako uliate a myslím si že s tým väčším by sa mne aj trochu horšie pracovalo) a parkrát si ním pošúchate po mokrých vlasoch. Následne ho rozmasírujete vo vlasoch tak ako ten klasický šampón. Tu by som hlavne chcela pochváliť to penenie šampónu, lebo úprimne si neviem predstaviť ako si len tak "nasucho" masírujem vlasy na hlave :D

Osobne vidím plusy (teda okrem toho, že majú x-krát lepšie zloženie ako tie bežné šampóny) aj v ich uskladnení pri cestovaní a pod. Viete ho vložiť do hliníkovej krabičky, ktorú má Musk taktiež v ponuke alebo ho zabaliť iným spôsobom, keďže stále má svoju tuhú konzistenciu. Rozdiely pri používaní som tiež pocítila. Okamžite pri prvom umývaní čo som postrehla, že mi ako to bývalo zvykom, pri sprchovaní prestali vypadáť vlasy. Dosť často mám totiž pri umývaní taký blbý zvyk prejsť si po vlasoch a tak stiahnuť tie čo už boli vypadnuté alebo sa chystali v blízkej dobe vypadnúť. Hlavne som ich vždy mala fúru v dlani ak som to spravila. Teraz keď tak by som tých pár pramienkov spočítala na jednej ruke. Druhú vec ktorú som ja po čase pocítila, že mám vlasy na pocit pevnejšie a nie sú až také elektrizujúce ako som ich mávala. Takže v tomto prípade musím povedať, že moje 1. stretnutie s tuhým šampónom aka šampúchom, chválim na výbornú. Postupne prechádzam skoro na všetku kozmetiku (okrem dekoratívnej) prírodnú a zatiaľ v tom vidím len samé pozitíva.

"Prírodný tuhý šampón na báze tenzidov z kokosového oleja doplnený o zložky vhodné pre podporu rastu vlasov. POVZBUDENIE je prírodný tuhý šampón s obsahom bio arganového oleja, pepermintovým hydrolátom a vôňou pomaranča s pepermintom. Šampón je obohatený o kofeín, ktorý podporuje rast vlasov."

MUSK - 40g balenie a MUSK - 80g balenie

+

zloženie
penenie

vôňa
konzistencia vďaka ktorej má ľahké uskladnenie

ideálna veľkosť aj do malej dlane :)

-

žiadne

Komentáre

ddassa Uplne s Tebou súhlasím, všetko čo si napísala je skutočne pravda.So šampúchom od MUSK som veľmi spokojná.

2017-07-23 22:35:242x

norika21 Ďakujem za recenziu, moje vlasy sú dlhé skoro po zadok tak určite skúsim aj tetnto šampon.

2017-07-24 11:37:051x

MUSK Jeeeej Zuzka, ďakujeme za krásnu recenziu a verím, že šampón bude naďalej dobre slúžiť, snáď sa vidíme na Sashe v Tržnici v septembri :)

2017-07-24 13:36:201x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
handmadebyZuZu
handmadebyZuZu
40 predaných ks, 50 hodnotení

Značka handmade by ZuZu je všehochuť toho čo ma baví. Je to blog, je to handmade, som to ja a moje kreatívne chvíle.
***
Aktuálne značka handmade by ZuZu dopredáva svoju minulú tvorbu, tá nová je limitka = jednokusovky z môjho kreatívneho ja.

OBUV VYRÁBAM AJ NA OBJEDNÁVKU, treba napísať akú veľkosť potrebujete a približnú predstavu.


Pôvodné meno suzina

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Povzbudenie- tuhý šampón na podporu rastu vlasov 40/80g - 8059001_Povzbudenie- tuhý šampón na podporu rastu vlasov 40/80g by MUSK
 1 komentárov
 Páči sa 89 ľudom
5 €
 - Povzbudenie 40g - 8059015_Povzbudenie 40g by MUSK
 2 komentárov
 Páči sa 24 ľudom
5 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte