Domov » Žurnál+ » Autor: Eliška Jedináková

Žurnál+

Oplatí sa chodiť predávať na trhy?

Eliška J. » Pozvánky a Reportáže / 2019-09-17 09:39:42 /  Pridaj komentár / 35 lajkov

Ahojte Sashe nadšenci :)

Máme už pár dní po akcii Sashe v Tržnici, ale ešte ju troška pripomeniem. Bola to moja prvá predajná akcia tu v Bratislave, takže som bola plná očakávaní ako to celé dopadne. A som naozaj veľmi veľmi rada, že som sa mohla zúčastniť.

Prípravy mi zabrali celý týždeň pred akciou, veď bolo treba šiť a šiť :) . A potom samozrejme, nezabudnúť na detaily: ako bude môj stánoček vyzerať, letáky, vizitky, balenie ... No a potom tri dni v Tržnici ušli ako voda. Vy ste chodili, pristavovali ste sa, pýtali ste sa a v neposlednom rade ste odišli odomňa aj s nejakým tým vreckom či taškou. Veľmi ma tešil váš záujem o moje výrobky. Niektorí ste na prvý pohľad mysleli, že materiál z ktorého šijem je koža, no keď som vysvetlila, čo je to zač, boli ste prekvapení. Stále je totiž veľa ľudí, ktorí ešte o Washable paper ešte nepočuli. A pritom sa stačí pozrieť na niektoré jeansy, ktoré nosíte a ak na nich nájdete vzadu hnedý štítok s popisom, tak ste natrafili Washable paper. Aké jednoduché :) 

Nemôžem zabudnúť aj na ďalšiu vec. Takéto trhy majú jednu obrovskú výhodu. Ste v priamom kontakte s ľuďmi, dokážete opísať svoje výrobky lepšie ako fotkou s popisom a viete u ľudí zanechať nejakú emóciu... a možno aj pre ňu sa rozhodnú nakúpiť... a možno sa v tom dave ľudí prechádza niekto, kto vás osloví s ponukou spolupráce, nikdy neviete :). No a taktiež sú ľudia aj okolo vás v ďalších stánkoch. S nimi sa počas predaja dáte do reči, viete si vymeniť skúsenosti, poradiť a odporučiť možno nejaké ďalšie kontakty na ľudí , ktorí by tiež vedeli byť nápomocní zrovna v tom čo potrebujeme. A toto sú pre mňa okrem samotného predaja, tie hodnotné veci...

ŽE SME NA TAKÝCHTO TRHOCH PROSTE SAMÍ DOBRÍ ĽUDIA :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
handmade_eliska
handmade_eliska
15 predaných ks, 11 hodnotení

Moje výrobky sú z materiálu WASHABLE PAPER

ECO FRIENDLY & VEGAN

V preklade prateľný papier, ktorému nevadí voda. Nezráža sa, nerozťahuje, nedeformuje a ani sa nezmení po styku s vodou. Na pohľad pripomína kožu. Na dotyk je jemný a hladký.


Pôvodné meno Eeliska

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »