P
dekorácie, vence, pohľadnice, svadby
Reaguje do 1 hodiny

Milí zákazníci, ponúkame dekorácie, darčeky, svadby-kytice, pierka, ikebany, výzdoba stolov, kniha hostí, svadobný album, svadobné poháre....všetko, čo je potrebné na Váš výnimočný deň. Poteší nás každé nahliadnutie. Pekný deň

Balíky a listy zasielame doporučene na poštu. Do zahraničia neposielame!!!!!
Tovar zasielame po úhrade na náš účet zvyčajne do 2 pracovných dní a to vecí. ktoré sú skladom. CEZ VÍKEND A SVIATKY NEVYRÁBAME!
V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, sme tu pre Vás. Ak sa niečo opýtate a neupresníte, čo a aké to chcete a ak na naše doplňujúce otázky k Vašej žiadosti alebo informácii nedostaneme odpoveď, považujeme komunikáciu za bezpredmetnú. !!! Z dôvodu zlých skúseností s výrobou "na ukážku", kedy sme produkty vyrobili a zákazníci sa neozvali, nereagovali a pripravili nás zbytočne o čas a materiál, veci na zákazku vyrobíme iba už k predaným produktom, napríklad ak kúpite pierka pre hostí a potrebujete aj iné, alebo k dekorácii veniec a podobne, tie samozrejme vyrobíme. Prosíme o rešpektovanie sviatkov, kedy sa venujeme rodine, aby ste neposielali žiadosti o výrobu produktov na zákazku. Ďakujeme za pochopenie.

Kategórie