Domov » Žurnál+ » Autor: Hana Lukáčová

Žurnál+

A ktorý pár ste Vy?

Hana L. » Nové výrobky / 2019-02-02 09:09:48 /  1 komentár / 10 lajkov

Blíži sa Valentín, sviatok lásky, jedna z príležitostí povedať svojim blízkym, že ich máme radi. V Galérii Fantázia sme pre Vás pripravili vtipný a zároveň láskavý darček, ktorým sa ako pár potešíte spoločne.

Sú to párové bábky, ktoré obveselia Váš dizajnový priestor cez humorný nadhľad a náhľad na seba. Vytvorili sme ich pre mladé páry, ktoré sa v týchto dvojiciach uvidia, spoznajú a povedia si: „Aha, veď to sme celí my dvaja!“

Každá dvojica je originálna, jedinečná a svojská, tak ako my ľudia. Sú ideálne do prvého spoločného bývania ako vstupné párové motto - hovoria: „Som rád/rada, že ťa mám. Dvom sa spolu vždy darí lepšie.“

Tak nech sa páči, zoznámte sa a možno v nich spoznáte aj seba.

Maco Vinco a medvedica Milica - pre zamilovaných, ktorí si svoje city ešte radi vyjadria tak, ako sa na mladého pána a mladú dámu patrí. Mladý nápadník sa dáme svojho srdca s úctou dvorí.

Žabiak Žigo a žabka Žofka - pre tých, ktorí sú na rovnakej vlne, ktorým to dobre ladí a vždy nájdu spoločnú reč. Majú blízko k hudbe a možno si radi spolu aj zaspievajú.

Ježko Jožko a Jozefína - pre mladý pár alebo mladomanželov do ich prvého spoločného bývania, aby sa im stalo láskyplným domovom.

Myšiak Mišo a myška Miška - pre dobrého gazdu a dobrú gazdinú, ktorí radi spolu varia a radi si spoločne pochutnajú. Kuchyňa im vonia domácimi dobrotami a je srdcom ich domova.

Ježko Marek a ježka Mária - pre mladý pár alebo pre mladomaželov, ktorí sú v radostnom očakávaní svojho prvého potomka. Prajú si preňho veľa zdravia a šťastia, a pripravujú sa na svoju úlohu starostlivých rodičov.

Frčko a Ňufka - pre tých, ktorí spolu prekonali dobré i zlé a môžu sa na seba spoľahnúť. Sľúbia si vernosť a oporu pre každý čas.

Maco Laco a medvedica Alica - pre páry, ktoré sa už dobre poznajú. Keď sú spolu, cítiť súlad, pohodu a dobrú náladu.Tak ako? Spoznali ste seba alebo Vašich priateľov v našich bábkach? Ak ešte hľadáte, nahliadnite do nášho obchodíka, kde nájdete mnoho ďalších párov i sólistov.

S pozdravom,

Galéria Fantázia

Komentáre

SalixAlba velmi mile:)

2019-02-02 10:56:48

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

galeriafantazia
galeriafantazia
1 predaný ks, 2 hodnotenia

Páči? Nepáči? Nech sa páči! Je tu toho dosť - pre radosť.
...pre všetkých, ktorí boli kedysi deťmi a pre deti, ktoré vyrastú, aby cestou nezabudli na to, čo je v živote najvzácnejšie...

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Verní spoločníci (Frčko a Ňufka) - 10334183_Verní spoločníci (Frčko a Ňufka) by galeriafantazia
 1 komentárov
 Páči sa 4 ľudom
17,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »