Domov » Žurnál+ » Autor: Andrej Frič

Žurnál+

SAShE v Tržnici (15-16.9)

Andrej F. » Pozvánky a Reportáže / 2021-10-06 10:39:44 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

Ahojte, dnes len taká malá pripomienka zo septembrovej SAShE v Starej tržnici. Veľmi príjemná akcia, vo vzduchu bola cítiť radosť zo stretnutí a z toho, že sa vôbec môžeme takto spolu vidieť. Vďaka patrí aj organizátorom za ich prácu a hladký chod!

A ak vám nestačilo(v čo pevne verím:)... pozývam 15-16. Októbra do môjho rodného Pezinka na 17.ročník KERAMICKÝCH TRHOV. Sú to najväčšie a dovolím si povedať, aj najkrajšie čisto keramické trhy na Slovensku. Nájdete bohaté zastúpenie domácej aj zahraničnej remeselnej ale aj umeleckej keramickej tvorby.

Pozývam:)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
frikou
frikou
285 predaných ks, 108 hodnotení

Vitajte v mojej galérii, kde sa stretáva umenie a remeslo. Objavíte tu jedinečné keramické plastiky a úžitkovú keramiku, vytvorené s dôrazom na detail, estetiku a funkčnosť. Každý kus je originál, ktorý nesie príbeh.

Neváhajte ma kontaktovať, ak máte otázky alebo záujem o moje diela. Rád poskytnem viac informácií a pomôžem vám nájsť kúsok, ktorý dokonale zapadne do vášho priestoru alebo poslúži ako výnimočný darček.

Teším sa na vašu návštevu!

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »