Domov » Žurnál+ » Autor: Andrej Frič

Žurnál+

"Robte veci s vášnou a bude to dobré"

Andrej F. » Tvorba / 2019-08-26 11:56:41 /  2 komentáre / 13 lajkov

V magazíne Sóda nájdete nový článok o mne a mojej tvorbe. Teší ma záujem, toto leto je to už druhý článok pre lifestylový časopis a beriem to ako dôkaz, že tvrdá práca sa vyplatí.

https://soda.o2.sk/pribehy/keramikar-andrej-fric-robte-veci-s-vasnou-a-bude-to-dobre/

Vnímam to tiež ako príležitosť prezentovať nielen seba, ale aj keramiku a remeslo. A tým, že ani ja sám nezapadám do typickej škatuľky keramikára, možno inšpirujem aj ostatných, aby sa nebáli experimentovať a búrali hranice.

 

Keď si spomínam na moju motiváciu, keď som s keramikou začínal, bolo to o tom priniesť niečo nové a originálne. Chcel som ukázať iný prístup a trochu nadhľad. Verím, že ľudia to dokážu oceniť. A z mojich skúseností z iných trhov v Čechách a Rakúsku, si dokonca myslím, že my Slováci sme ako zákazníci otvorenejší a v istom zmysle aj modernejší. 

 

Viac info o mne a mojich názoroch sa dozviete v článku, takže príjemné čítanie a ak to budete cítiť, nechajte mi kľudne aj komentár alebo postreh :)

Komentáre

MilicaM Veru je to veľmi originálna tvorba, to si na tvorivej práci cením najviac. Verím, že úspechy budú pribúdať, prajem všetko dobré...

2019-08-26 15:29:001x

frikou Dakujem Milica!

2019-08-26 22:50:33

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
frikou
frikou
122 predaných ks, 49 hodnotení

FRIKOU je slovenská značka prepájajúca klasické remeslo a umenie. Venujem sa výrobe keramických sôch, objektov a dizajnu. Mojim hlavným poslaním je prinášať príbeh a originalitu.

Vitajte

V lete budem robiť týždenný keramický workshop na Liptove. Prihlasovanie je otvorené. Viac v mojom žurnáli.

Ak by ste mali záujem, zastavte sa aj u mňa v ateliéri vo Viničnom. Platí to pri preberaní hotových diel alebo iba tak zo zvedavosti. Napíšte mi a dohodneme ;)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »