Domov » Žurnál+ » Autor: Andrej Frič

Žurnál+

Šťastný nový rok 2021

Andrej F. » Tvorba / 2021-02-07 19:58:41 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

Ahojte,

všetkým vám želám dodatočne šťastný Nový rok, veľa zdravia a pohody. Nový rok u mňa začal tak zľahka, ale nakoniec sa to rozbieha a mám plnú hlavu nápadov a plánov a plné ruky práce a čo ma teší obzvlášť, vďaka vašim objednávkam. Ďakujem! Teším sa na nové výzvy a ciele , ktoré prináša život a aj tie, ktoré si dávam sám. Začal som ateliérom, ktorý prešiel menšími vylepšeniami. Rád Vás privítam, ak to situácia dovolí, budete sa môcť čoskoro sami presvedčiť. 

Aj v tomto roku 2021 Vás čaká nová úroda úžitkovej keramiky, objektov a sôch. Tajomných mýtických bytostí z paralelných svetov, ale tiež realistických zvierat, ktoré chcem tento rok viac rozpracovať. Ak milujete zvieratá a divokú prírodu rovnako ako ja, máte sa načo tešiť! S veľrybou už ste mali tú česť, chystám ale aj ďalšie, ako napr. sova, leguán...a...veď nechajte sa prekvapiť :)

 

Stále platí, že robím aj diela na zakázku. Či už ide o narodeniny, svadbu alebo vianoce... úžitkovú keramiku, sochu alebo väčší objekt, môžete sa na mňa obrátiť. Väčšiu časť diel na objednávku už teraz tvoria dary pre blízkych a aj to je dôvod, prečo ma táto práca baví, kedže viem, že dielko čoskoro niekoho prekvapí a verím, že aj poteší :)

Ak hľadáte originálny kus keramiky, som tu pre vás.

Andrej

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - V e ľ r y b a - 12599034_V e ľ r y b a by frikou
 Páči sa 52 ľudom
250 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte