Domov » Žurnál+ » Autor: Andrej Frič

Žurnál+

Letný keramický workshop

Andrej F. » Pozvánky a Reportáže / 2021-05-23 11:57:04 /  Pridaj komentár / 2 lajky

Ahojte,

viacerí ste sa ma pýtali na kurzy keramiky, vo svojom ateliéri na to žial nemám vhodný priestor, preto som rád, že ma z O.Z. Stará škola oslovili s ponukou usporiadania týždenného workshopu.

Rád by som vás teda pozval na Letný keramický workshop od 2 - 7.8 2021 v starej škole v Smrečanoch v krásnom prostredí Liptova. Miesta sú ešte voľné, takže ak máte týždeň a chcete ho stráviť v tvorivej atmosfére a špinavý od hliny, vidíme sa :)

https://www.facebook.com/events/462708818210154

6-dňový kurz je zameraný na fantazijnú a umeleckú keramiku. Prepnite myslenie z konkrétneho na symbolické, osvojte si štylizáciu a objavte hlbšie vrstvy reality. Pri tom všetkom si ukážeme viaceré pracovné postupy a techniky.
Príspevok na podujatie: 200 eur

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
frikou
frikou
208 predaných ks, 89 hodnotení

FRIKOU je slovenská značka prepájajúca klasické keramické remeslo so svetom umenia. Hlavným poslaním je priniesť originalitu a príbeh a odkrývať magický svet skrytý pod povrchom reality.

Vitajte

Ak by ste mali záujem, zastavte sa aj u mňa v ateliéri vo Viničnom. Platí to pri preberaní hotových diel alebo iba tak zo zvedavosti. Napíšte mi a dohodneme.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte