Domov » Žurnál+ » Autor: Andrej Frič

Žurnál+

Letný keramický workshop

Andrej F. » Pozvánky a Reportáže / 2021-05-23 11:57:04 /  Pridaj komentár / 2 lajky

Ahojte,

viacerí ste sa ma pýtali na kurzy keramiky, vo svojom ateliéri na to žial nemám vhodný priestor, preto som rád, že ma z O.Z. Stará škola oslovili s ponukou usporiadania týždenného workshopu.

Rád by som vás teda pozval na Letný keramický workshop od 2 - 7.8 2021 v starej škole v Smrečanoch v krásnom prostredí Liptova. Miesta sú ešte voľné, takže ak máte týždeň a chcete ho stráviť v tvorivej atmosfére a špinavý od hliny, vidíme sa :)

https://www.facebook.com/events/462708818210154

6-dňový kurz je zameraný na fantazijnú a umeleckú keramiku. Prepnite myslenie z konkrétneho na symbolické, osvojte si štylizáciu a objavte hlbšie vrstvy reality. Pri tom všetkom si ukážeme viaceré pracovné postupy a techniky.
Príspevok na podujatie: 200 eur

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
frikou
frikou
145 predaných ks, 51 hodnotení

FRIKOU je slovenská značka prepájajúca klasické remeslo a umenie. Mojim hlavným poslaním je prinášať príbeh a originalitu.

Vitajte

NOVÉ VECI SKLADOM!

Keďže sa zrušili trhy, na ktoré sme sa všetci poctivo pripravovali, budem postupne každý deň pridávať novú vec skladom a môžete si vybrať ten VÁŠ kúsok tu ;)

Ak by ste mali záujem, zastavte sa aj u mňa v ateliéri vo Viničnom. Platí to pri preberaní hotových diel alebo iba tak zo zvedavosti. Napíšte mi a dohodneme.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »