Domov » Fórum » Návrhy a pripomienky » Info o poštovnom zdarma

Info o poštovnom zdarma

Návrhy a pripomienky

 
fanco | 2020-06-16 14:29:294x

Ahojte. Mám návrh na rozšírenie informácií o vecičke, ktorú by bolo hneď vidieť na foto a chcem to dať na diskusiu, či to chýba aj vám a či by to redakcia vedela doplniť.

Ide o info, že pri vecičke sa už neplatí poštovné alebo teda, že je poštovné zdarma. Priznám sa, že som si to všimla ako kupujúca, ale zaujíma ma to aj ako predávajúcu, pretože mám tiež v obchodíku poštovné zadarmo.

Pri nakupovaní fungujem tak, že keď niečo chcem kúpiť, tak používam vyhľadávanie. Potom prezerám medzi fotografiami, ktoré mi našlo a okrem iného si všímam cenu. A tam vôbec nevidím, aké poštovné budem platiť. Neviem teda porovnávať ceny - či daná cena poštovné už obsahuje alebo nie. Napr. som hľadala hodvábnu šatku a ak som chcela vidieť, koľko naozaj zaplatím, musela som každú šatku otvoriť, alebo najlepšie vložiť do košíka a tam si porovnať ceny.

Moja predstava je, že by na fotografiách vecičiek bol štítok "poštovné zdarma" alebo niečo podobné. Asi tak, ako je štítok "Varianty" alebo názov kategórie, do ktorej vecička patrí.

Je to niečo, čo by ste uvítali aj vy? Alebo len ja nejako divne nakupujem? :-)

TvoreNina | 2020-06-19 09:23:052x

Za seba, ak sa mi niečo páči, chcem to a cena pošty to neovplyvní, lebo chápem, že platím za prepravu, nie predajcovi. Či bude poštovné zdarma alebo ďalších 5€ potom už pre mňa v handmade nerozhoduje, lebo taký originál inde nekúpim. Pri eshopoch to ale mám tak, že kvôli malej veci tých 5€ nie som ochotná zaplatiť a áno, ak je poštovné zdarma, je to pre mňa výhoda. Neviem či aj iní tak rozmýšľajú

fanco | 2020-06-19 10:28:091x

@TvoreNina ďakujem za super názor. Preto som to napísala sem, aby sme si povedali, ako to vidia viacerí, ale asi sa nikomu nechce diskutovať. :-) Ja som uviedla ten príklad s hodvábnou šatkou zámerne, pretože keď som niečo hľadala, vybrala som si najskôr podľa toho, čo som chcela, aká bola moja predstava. Mala som v "užšom" výbere 4 predajcov a tam sa mi páčili všetky 4 výrobky rovnako a už rozhodovalo len dodanie - spôsob a cena. Preto by mi pomohlo, keby som to videla hneď. Je pravda, že pri prvom výbere by ma táto informácia neovplyvnila, ale následne bola dôležitá.



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.