Domov » Fórum » Návrhy a pripomienky » Moje kategórie v mobilnej verzii

Moje kategórie v mobilnej verzii

Návrhy a pripomienky

Vyhľadávanie vo fóre

konvalinka | 2019-09-03 11:27:051x

Dobrý deň.

Z môjho pohľadu je úplný nezmysel, že mobilná verzia neponúka rozčlenenie výrobkov do mojich kategórií, ale keď už ste sa takto nešťastne rozhodli to riešiť, nemôžete tam dať aspoň tú možnosť "kategórie", nech si to zákazníci rozkliknú, ak o to majú záujem, prípadne vyhľadávanie v konkrétnom obchode nie na celom Sashe? Pribudli mi zvláštne otázky od zákazníkov a len náhodou som zistila, že je to tou mobilnou verziou (ja ju mám vypnutú, nevyhovuje mi). Nič nevedia konkrétne vyhľadať a pri tisícoch produktov na objednávku je nemysliteľné prehľadávať stránku po stránke.

Ostatní predajcovia, nevnímate mobilnú verziu ako veľkú komplikáciu? Vyznajú sa u vás zákazníci?

Pridávam to sem a nie cez kontaktný formulár kvôli diskusii - pokiaľ to ostatným nevadí, ja už to nejak zvládnem opakovať stále tie isté odpovede a prekliky.

jklmn  REDAKCIA  | 2019-09-03 11:32:40

Nerozumiem otazke. V novej mobilnej verzii obchodu predajcu je tlacitko “Moje kategorie” hned vlavo hore.

konvalinka | 2019-09-03 11:39:06

Sorry. Fakt som to nevidela.

jklmn  REDAKCIA  | 2019-09-03 17:56:57

Dali sme preč to "Moje", pre kupujúceho je to dosť nejednoznačné.

remix | 2019-09-04 07:47:20

ja tam to "Moje" stále mám

TvoreNina | 2019-09-05 10:40:21

pre mňa je mobilná verzia čisté peklo, sama keď som na mobile, prepínam do klasickej verzie (v prehliadači hore vpravo tri bodky - web pre počítače), nevyznám sa sama u seba. Ale môže to byť vecou názoru alebo zvyku, mám asi 4-5 stránok, kde to takto musím robiť, inak sa tam neviem orientovať, pretože sa mobilné verzie veľmi líšia

Barsi | 2019-09-06 22:12:32

Mobilnu verziu nepouzivam, je pre mna neprehladna. Stale mam prepnute do klasickeho zobrazenia...

Pripísať komentár

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.