Domov » Fórum » Otázky a odpovede » Keď dostanem 4 hviezdicky

Keď dostanem 4 hviezdicky

Otázky a odpovede

campanula | 2020-06-24 18:55:261x

Občas dostanem od kupujúceho len 4 hviezdičky. Už som sa párkrát pytala, aké nedostatky mala vecička, aby som ich v chytala. No kupujúci neodpovedá.

Mam sa pýtať, nemám? Ja som len zvedavá, čo konkrétne nebolo dobre.

Vďaka za statusy:)

Andrea

remix | 2020-06-24 22:16:361x

ja som sa pýtala a vysvetlila som, prečo sa pýtam, teda, že chcem vedieť, kde som urobila chybu, že chcem, aby bola 100% spokojnosť... a kupujúca mi odpísala, bolo to pre mňa užitočné a viem, na čo si mám dať pozor...išlo o farbu zipsu, ktorú som zamenila

AdharaDecor | 2020-06-26 11:04:37

Aj ja by som a na vašom mieste pýtala. Sprievodný komentár je vždy lepší, ako obyčajné hviezdičky. Na druhej strane, niektorým ľuďom sa možno nechce sformulovať kritiku, alebo to ani poriadne (v danom konkrétnom prípade) nevedia, a tak radšej nenapíšu nič. Súdim podľa seba.

campanula | 2020-06-26 11:52:38

Ďakujem za nazor

konvalinka | 2020-06-26 18:48:122x

Ja sa spýtam tiež vždy a cca 75% raz mi to opravili na 5 hviezd a niektorí mi aj napísali, že omylom klikli zle, keď im to prišlo na mail. Raz sa to dokonca aj mne stalo omylom (ako hodnotiacemu kupujúcemu), že mi obrazovka preskočila a ja som označila tuším len dve hviezdičky. Inak je to väčšinou, že farba vyzerala na obrazovke inak. Alebo bizarné bolo, že čierna, ktorú sme poslali je inakšia čierna ako je strieška kočíka. Prisloi to, že naša látka bola málo vyťahaná od slnka :-D V každom prípade, aj ja som rada, keď zákazník svoju výhradu aj slovne popíše, aby sme mohli veci robiť v budúcnosti lepšie, takže sa na rovinu pýtam (pokorne, slušne, so záujmom o jeho spokojnosť).

campanula | 2020-06-26 19:05:35

@konvalinka ďakujem! Ja som si fakt prestala byť istá, či je správne, že sa pýtam, keď odozva nebýva žiadna. Je to také zvláštne, akoby som zákazníka obvinila, že mi nedá plný počet :))

PohladnicePreRadost | 2020-06-27 17:23:13

... ja by som sa tiež pýtala a práve preto, aby som vedela, čo konkrétne nesplnilo očakávanie a aby som vedela urobiť nápravu hoc až v nasledujúcich "výrobkoch" ... proste úprimná spätná väzba je vynikajúca, ale skutočne to môže byť len v tom, že farba nie je očakávaná - iný odtieň ... ale to je problém, ktorý je tu už napísaný - verím tomu - že u každého predávajúceho : "každý monitor / displey / obrazovka zobrazuje farby odlišne a tak sa farby v skutočnosti môžu líšiť " ... :)

SalixAlba | 2020-06-30 14:33:26

pýtať sa určite treba, kto chce, odpovie, kto nie, ten neodpovie:). Ale vyžadovať odpoveď za každú cenu asi nemá zmysel...

campanula | 2020-06-30 14:34:23

To nie, to rešpektujem

Pripísať komentár

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.