Domov » Fórum » Otázky a odpovede » Poštovné

Poštovné

Otázky a odpovede

 
evkulka | 2017-11-20 13:39:12

Chcem sa opýtať na túto vec: keď mám nastavené, že poštovné sa neplatí od sumy 60 eur, nedáva sa tam automaticky nulové poštovné? napr. niektoré veci v ponuke mám drahšie ako 60 eur, ale poštovné sa mi tam ukazuje normálne, teda si to musím manuálne prehodiť na nulu u takýchto výrobkov? Skúšala som spraviť objednávku , keď suma spolu presiahla 60e a poštovné sa tam načítalo ešte vyššie. No, možno to mám zle nastavené ? vďaka

charis | 2017-11-20 13:41:42

som sa domotala, skúšala som objednať cez mamin profil, čiže prosím odpoveď pre charis, ďakujem

charis | 2017-11-20 13:44:57

a ešte poprosím odpoveď na otázku, či by sa nedalo v poštovnom spraviť rozlíšenie pre kupujúcich - balík na poštu a balík na adresu, keďže tam sú dve rôzne poštovné a potom musím kupujúcemu písať, že poštovné je za balík na poštu a pri poslaní na adresu sa 1.20e pripláca, ? ďakujeem

ZienkaDomaca | 2017-11-20 14:01:35

Pravdepodobne tu máme nejakého škriatka, pretože mne zasa dáva nulové poštovné tam, kde nemá byť. Tiež som písala sem do fóra, ale zatiaľ nemám odpoveď.

jklmn  REDAKCIA  | 2017-11-20 15:47:231x

k tej prvej otazke. problem je ten, ze ak ma vec nastavene individualne postovne, nevztahuje sa na nu nastavenie "postovne zdarma nad". ci je to spravne je tazko povedat, ide o to ako to kto pouzije, neviem ci by bolo teraz rozumne to menit. ono to celkom nedava zmysel, ak vec stoji 72eur a ma nastavene individualne postovne 5,7€, naco ho vobec ma, ak obj od sumy 60 eur maju postovne zdarma (ale chapem ze to vzniklo casom)

to scitavanie by malo byt spravne, presne tak ako ho mate nastavene.

k ostatnym otazkam este ani my nemame odpoved.

charis | 2017-11-20 17:38:51

ale, ked sa da do kosika vec, ktora ma postovne zdarma a k nej si ešte dam druhu , takze je to spolu trebars uz sto eur, tak to druhe postovne sa tam napocita, nemalo by to byt tak, ze ked mam nastavene postovne nad 60 eur zdarma, tak sa to spocitava tie sumy, ze celkova suma sa vysplha nad 60 eur a nie tie jednotlive polozky?

jklmn  REDAKCIA  | 2017-11-21 10:16:56

áno, tak to funguje. ale, ako som aj napísal, nie vtedy, ak má niektorá alebo viac položiek poštovné nastavené individuálne

charis | 2017-11-21 15:36:47

fuu, tak too musím poprerábať, dik :-)



Pripísať komentár


Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.